Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Fot. Instagram
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Fot. Instagram

"Cichopki" podbijają sieć. Nowy związek służy Cichopek i Kurzajewskiemu

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znowu są w Ziemi Świętej. Nawróceni celebryci tym razem wrzucili zdjęcia znad rzeki Jordan. Choć to pielgrzymka, a para udała się do Izraela zgłębiać swoją wiarę, na zamieszczonych w mediach społecznościowych postach widać także, że Kasia i Maciek bardzo dobrze się bawią.

"Biblijne 40 dni to symboliczny okres kłopotów i trudności. Moją "40" postanowiłam spędzić właśnie w Ziemi Świętej, w Jerozolimie, by dziękować za czas trudów i kłopotów, za miłość najbliższych i wasze wsparcie, oraz prosząc o naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka". 

Kurzajewski i Cichopek znowu pozują na wakacjach

Tak aktorka opisywała jesienny wyjazd, podczas którego ogłosiła na cały świat, że jest w związku z Maciejem Kurzajewskim. Celebryci pokazali, że wiara i gorąca miłość mogą iść w parze, co pokazują ich social media pełne wspólnych zdjęć. 

Teraz przed urodzinami Maćka ponownie pojawili się na Środkowym Wschodzie. 

"Jordania to kolejne spełnione marzenie na naszej podróżniczej liście. W ciągu kilku godzin zachwyciła nas różnorodnością , od plaż nad Morzem Czerwonym, po pustynię Wadi Rum, a to dopiero początek naszej jordańskiej przygody. Przed nami kolejne dni w tej magicznej krainie. I jeszcze jedno, glamping na pustyni jest obłędny. W dzień cudowny krajobraz, a nocą gwiazdy na wyciągnięcie ręki" – napisała właśnie rozemocjonowana gwiazda "Pytania na śniadanie". Nie omieszkała też zachwycać się rzeką Jordan, która dla chrześcijan ma szczególne znaczenie. 

W filmikach zamieszczonych na profilu na Instagramie aktorka i jej ukochany tryskali radością i nie szczędzili sobie czułości. 

Co ogłoszą tym razem

Wszyscy internauci zadają sobie teraz pytanie – co Cichopek i Kurzajewski ogłoszą w weekend? Podczas wyjazdu do Jerozolimy kilka miesięcy temu ogłosili oficjalnie, że są parą. Czy i tym razem dojdzie do wielkich zmian w ich życiu?

Nowelizacja Kodeksu wyborczego stała się faktem

Salonik24


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości