Tomasz Lis wyda książkę o seksie. Fot.  Jarosław Kruk (Jrkruk) / CC BY-SA 4.0 / Pixabay / Canva
Tomasz Lis wyda książkę o seksie. Fot. Jarosław Kruk (Jrkruk) / CC BY-SA 4.0 / Pixabay / Canva

Tomasz Lis wyda książkę o seksie. „To będzie Wisłocka 2.0”

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 34
Tomasz Lis intensywnie pracuje nad swoim biznesem. W ramach własnego wydawnictwa planuje wydać książkę o seksie. Przyznał, że ma już autorkę. Wydaje mi się, że to byłoby ciekawe, taka Wisłocka 2.0 – mówi były naczelny „Newsweeka”.

Tomasz Lis pracuje nad własnym wydawnictwem

Tomasz Lis pracuje nad startem własnego wydawnictwa. Niedawno musiał zrezygnować z nazwy TOMY – została już zastrzeżona przez innego wydawcę. Ostatecznie będzie to Wydawnictwo Tomasz Lis. A pierwsza książka, jaka się w nim ukaże to wywiad-rzeka „Tomasz Lis. Na żywo". Pozycja ma się ukazać pod koniec marca. Autor zapowiada, że znajdzie się tam jego wersja rozstania z wydawnictwem Ringier Axel Springer Polska, wydawcą "Newsweeka" - przypominają Wirtualne Media. 

Polecamy:

Tomasz Lis: To będzie Wisłocka 2.0

W rozmowie z Jackiem Pałasińskim - podcast „Godzina z Jackiem” (naTemat.pl) Tomasz Lis wyznał, że ma "bardzo konkretny pomysł na książkę o tym jak Polacy podchodzą do seksu".

– Mam autorkę, która pisze dla wydawnictwa książkę o seksie. To ma być nie instruktaż, ale powiedziałbym „Wisłocka 45 lat później”. Czyli jak Polacy podchodzą do seksu, co wiedzą czego nie wiedzą i jakie mają wyobrażenia, jakie są stereotypy. Wydaje mi się, że to byłoby ciekawe, taka Wisłocka 2.0 – powiedział Lis Pałasińskiemu.

"Tomasz Lis Oficjalnie" 

Niedawno informowaliśmy, że Tomasz Lis po rozstaniu z "Newsweekiem", liczy na sukces w sieci. Publicysta zadebiutuje na YouTube m.in. z wywiadami, które będzie przeprowadzał co najmniej raz w tygodniu.

„Tomasz Lis Oficjalnie” - tak będzie nazywał się nowy biznes byłego redaktora naczelnego "Newsweeka". Kanał zaoferuje trzy formaty: wywiady Lisa z zaproszonymi gośćmi raz w tygodniu, polityczne komentarze celebryty i audycje na żywo. Dziennikarz będzie współpracował z Fat Frogs Media przy realizacji podcastów.  

KW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura