Sieci handlowe oszalały. Niezwykłe promocje na majówkę

Redakcja Redakcja Handel Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Majówkowy długi weekend przed nami. W wersji skromniejszej obejmie 1-3 maja, w wersji na bogato może potrwać nawet od popołudniowego piątku 28 kwietnia do niedzieli 7 maja. Nic dziwnego, że sieci handlowe szykują wielkie promocje – choćby na darmowe piwo. Biedronka, Lidl i Kaufland przygotowały sporą ofertę dla klientów.

"12+12" na majówkę od Biedronki

Od piątku Biedronka rozdaje piwo za darmo, w ramach swojej słynnej akcji promocyjnej „12+12 gratis”. Inne sieci nie chcą pozostać w tyle. I też przygotowały sporo promocji. Bo choć pogoda może nie dopisać, Polacy będą spędzać wolny czas na rekreacji i biesiadowaniu.

Oferta : „12+12 gratis” to znany pomysł Biedronki. Z okazji majówki Biedronka ma dla klientów propozycję: przy zakupie 12 butelek piwa kolejnych 12 najtańszych otrzyma się za darmo. Rabat jest rozkładany proporcjonalnie na wszystkie butelki kupowane w promocji.


Promocja z Biedronki: "12+12" także bez procentów

Warto pamiętać, że promocja dotyczy piw w pojedynczych butelkach bezzwrotnych. Spragnieni piwa na majówce mają do wyboru marki: Carlsberg, Desperados, Heineken, Karmi, Lech, Łomża, Pilnser Urquell, Žatecký czy Żywiec. Kto nie ma ochoty na procenty – może w promocji „12+12” wybrać piwa bezalkoholowe. Jedyny limit to 24 pojedyncze butelki dziennie.

„12+12” to oferta dla posiadaczy karta Moja Biedronka. Uwaga! Promocja obowiązuje tylko przez dwa dni – ruszy w piątek 28 kwietnia i skończy się w sobotę 29 kwietnia.


Promocja w Lidlu na majówkę

Lidl postanowił przebić Biedronkę – promocję na piwa rozpoczął w czwartek 27 kwietnia. Od dziś w Lidlu startuje promocja na piwa bezalkoholowe.

Szczegóły oferty? Wszystkie piwa Lech Free 40 proc. taniej, przy zakupie 6 butelek lub puszek. Do wyboru jest sześć smaków, które można dowolnie wybrać. Obowiązuje limit 24 butelek na paragon.

W piątek 28 kwietnia Lidl będzie sprzedawał piwo Perlenbacher w butelce (500 ml) za 2 złote – o ile kupimy 10 sztuk tego piwa. Obowiązuje limit 20 butelek na paragon.

Od piątku Lidl rusza także z promocją na butelkowe piwo Budweiser (500 ml). Zapłacimy 2,50 złotych przy zakupie 10 butelek. Obowiązuje limit 20 butelek na paragon.

W sobotę i niedzielę (29-30 kwietnia) Lidl będzie sprzedawał piwa w butelce marki Desperados i Somersby 40 proc. taniej, jeśli kupimy 6 sztuk. Promocja dotyczy także piw bezalkoholowych. Limit to 24 butelek na paragon.


Kaufland - piwa gratis na majówkę

Także Kaufland ma promocję na piwo. W czwartek 27 kwietnia ruszyła promocja „6+6 gratis”. W jej ramach będzie można kupić piwo Namysłów Pils (500 ml) w butelce bezzwrotnej. Przy zakupie 12 sztuk cena jednej to 2,24 zł.

W piątek 28 kwietnia Kaufland ma dla klientów promocję "5+5 gratis" na piwo Žatecký Světlý Ležák lub Žatecký Černý (500 ml) w butelkach zwrotnych. Przy zakupie 10 sztuk cena jednej to 1,64 zł. 

To dłuższe oferty - ważne do 2 maja lub do wyczerpania zapasów.


Biedronka otwarta dłużej. Plus niedziela handlowa

Biedronka wydłuża godziny otwarcia ze względu na długi weekend. Z wyjątkiem niedzieli wiele placówek będzie działać do godz. 23:30. Zaktualizowane godziny otwarcia poszczególnych sklepów można sprawdzić w internetowej wyszukiwarce na stronie Biedronki.

Pamiętajmy, że 30 kwietnia to niedziela handlowa (30 kwietnia). To dobra wiadomość przed majówką, szczególnie dla tych, którzy wcześniej nie zdążą zrobić zakupów ani skorzystać z licznych majówkowych promocji w sieciach handlowych i dyskontach.

KW

„12+12” to oferta dla posiadaczy karta Moja Biedronka. Fot. Biedronka.pl

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka