Maciej Stuhr. Fot. PAP/Marcin Obara
Maciej Stuhr. Fot. PAP/Marcin Obara

Internauta groził Maciejowi Stuhrowi? Aktor idzie na policję

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 56
Maciej Stuhr wyjątkowo źle przyjął komentarz internauty. Pod postem aktora pojawiła się odpowiedź, na którą ten zareagował w radykalny sposób. Tego nikt się nie spodziewał! "Zgłaszam na policję" - napisał gwiazdor.

Maciej Stuhr porównał się do Ala Pacino

Maciej Stuhr bardzo aktywny pozostaje w social mediach. Aktor w przerwie między kolejnymi rolami lubi postować na Facebooku swoje przemyślenia na temat showbiznesu, polityki i świata celebrytów. W ostatnim czasie relacjonował przebieg choroby swojego ojca, a po serii tych wzruszających wpisów przyszedł czas na rozluźnienie atmosfery. Stuhr opublikował post, w którym nawiązał do Ala Pacino, który w wieku 83 lat ma zostać ojcem.

"Skrupulatnie obliczyłem, że gdybym miał dokonać takiego wyczynu z hipotetyczną kolejną żoną, to moi ewentualni teściowie się być może jeszcze nie znają…" – z humorem skomentował sytuację Ala Pacino Stuhr.


Internauta groził aktorowi? Pytał o adres

Wśród setek reakcji śmiechu pojawił się jednak... dość niespodziewany komentarz. Jednemu z internautów nie przypadł najwyraźniej do gustu post Stuhra (lub całokształt jego twórczości), gdyż napisał:
– Gdzie masz dom w Skawie Stary Dziadu? Odwiedził bym.

Nieistotne, czy internauta zamierzał zagrozić Stuhrowi, czy też chciał wpaść w przyjacielskie odwiedziny, bo aktor dotknięty komentarzem zapowiedział podjęcie radykalnych kroków: – Dziękuję za "Stary Dziadu" z dużej litery. Ale już "odwiedziłbym"…? Ja bym pisał razem. Tak czy inaczej, zgłaszam na policję. Pozdrawiam.

Aktor przesadził z reakcją?

Najwyraźniej jednak chodziło o przyjacielskie odwiedziny, ponieważ zbity z tropu internauta zaczął tłumaczyć się przed aktorem:
– Po prostu byłem ciekaw, gdzie jest jego rodzinny dom w Skawie. Maciek, wybacz. Skawa po drodze.
Reakcja ta była raczej mało adekwatna do zagrożenia, które prezentował komentarz. A ty, co o tym sądzisz?

Salonik

Maciej Stuhr. Fot. PAP/Marcin Obara

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj56 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości