Fala odejść z TVP. Kolejna gwiazda żegna się z Telewizją Publiczną

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 20
Nie tylko Jarosław Jakimowicz był głośnym nazwiskiem, które odeszło z TVP. W ostatnich tygodniach z TVP Sport odszedł Marek Szkolnikowski, dyrektor stacji. Teraz z TVP definitywnie żegna się Karolina Pajączkowska.

Najpierw był Jakimowicz

Lawina ruszyła? Przed wyborami bardzo dużo dzieje się w TVP. Wiosną Michał Adamczyk zastąpił Jarosława Olechowskiego na stanowisku szefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jego zastępcą został Samuel Pereira. Nowym zarządzającym Telewizją Polską podpadł Jarosław Jakimowicz. Jak pisaliśmy w Salonie24, miał on kiepsko współpracować z koleżankami ze stacji. Nieoficjalnie zarzucano mu seksistowskie żarty i naganne zachowanie wobec współpracowników w TVP INFO. Celebryta natychmiastowo zniknął z programu "Jedziemy" Michała Rachonia. Stracił też program "W kontrze", nadawany w weekendy rano. 


Pajączkowska odchodzi z TVP 

Okazuje się, że nie tylko Jakimowicz musiał odejść ze stacji. Telewizja Polska nie będzie mogła przedłużyć umowy z Karoliną Pajączkowską, uważaną za jedną z najpiękniejszych polskich dziennikarek. - Szanowni państwo, w odpowiedzi na liczne zapytania. Mój kontrakt z Telewizją Polską wygasa na początku listopada. Nie planuję go przedłużać - oświadczyła w mediach społecznościowych. 

- Chciałabym wszystkim Widzom bardzo podziękować za wspólnie spędzone 4 lata. Idzie nowe - zdradziła Pajączkowska. 


Karolina Pajączkowska - kim jest 

Pajączkowska była prezenterką TVP INFO, przez kilka miesięcy relacjonowała też dla "Wiadomości" wojnę na Ukrainie jako korespondentka w Donbasie. Pajączkowska do mediów publicznych trafiła z redakcji TVN24 "Biznes i Świat". W TVP prowadziła też Wakacyjną Trasę Dwójki i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. 

Zobacz: 

Fot. Karolina Pajączkowska obok Tomasza Kammela/Instagram 

GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura