na zdjęciu: w kółku: Marianna Schreiber. w tle: Krzysztof Stanowski, kadr z programu Kanału Zero. źródło: YouTube.com
na zdjęciu: w kółku: Marianna Schreiber. w tle: Krzysztof Stanowski, kadr z programu Kanału Zero. źródło: YouTube.com

Stanowski zakpił z dramatu Marianny Schreiber. Dziennikarz tylko dolał oliwy do ognia

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 35
Krzysztof Stanowski przez swój komentarz na temat sytuacji Marianny Schreiber stanął w ogniu krytyki. Dziennikarz wykpił prośbę celebrytki o uszanowanie jej prywatności, dolewając tym samym oliwy do ognia. Do dyskusji włączył się też Marcin Najman.

Łukasz Schreiber rozwodzi się z Marianną. Zapomniał jej tylko o tym powiedzieć

Kilkadziesiąt godzin temu media obiegła wiadomość o rozstaniu Łukasza i Marianny Schreiberów. Polityk PiS w wywiadzie dla "Metropolii Bydgoskiej" zdradził, że jego małżeństwo przechodzi do historii, wywołując tym samym niemałe zamieszanie w internecie... Sytuacja stała się jeszcze bardziej napięta przez serię dramatycznych wpisów Marianny Schreiber, które ta zamieściła na swoim Twitterze.

Celebrytka komentowała w social mediach decyzję męża w ostrych słowach, pisząc m.in. "Nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz"; "Można zrobić wiele, żeby wygrać wybory, ale przegrać swoje życie"; "Nie zasługuję na to, w jaki sposób zostałam potraktowana". Po kilku godzinach od publikacji oświadczenia posła PiS, rozstanie Schreiberów było już szeroko komentowane w mediach, sama zainteresowana jednak oświadczyła, że nie życzy sobie, by dziennikarze rozpisywali się o jej problemach:

"Proszę z całego serca mojego męża oraz media o to, by nie eskalowali i sztucznie nie nakręcali naszych rodzinnych spraw. Proszę o to jako matka naszego małego dziecka. Żadne dziecko i żadna kobieta nie zasługuje na takie cierpienie. Jest trudno, chyba nikt z nas nie chce, żeby było jeszcze trudniej. Tym niemniej także życzę powodzenia. Nie przekraczajmy Rubikonu" – napisała w social mediach Marianna Schreiber.


Krzysztof Stanowski dolewa oliwy do ognia

Wpis celebrytki-freak fighterki spotkał się z dużym odzewem internetu, a o komentarz do niego pokusił się też Krzysztof Stanowski. Dziennikarz wytknął Schreiber niekonsekwencję w działaniu i stwierdził, że jeśli ona rzeczywiście chce spokoju ze strony mediów, nie powinna tak dużo mówić o sprawie publicznie.

"Myślę, że zadziałać może zaprzestanie maniakalnego tworzenia wpisów i filmików, które media potem cytują" - odpisał Stanowski na post. 

Wypowiedź Stanowskiego spotkała się z krytyką samej Schreiber, która odpisała mu: "Krzysiu, co byś nie robił i czego byś nie pisał, to nie sprowokujesz mnie do adekwatnej odpowiedzi (...) Chcesz wchodzić w moje życie prywatne i dokonywać mojej wiwisekcji - droga wolna, ale nie licz, że będę dziewczynką do bicia". Do dyskusji włączył się również Marcin Najman, przyjaciel celebrytki oraz zawzięty rywal Stanowskiego. Pięściarz wulgarnie zaatakował dziennikarza w słowach: "A ty na c*** się wp***dalasz, hieno?!"... 


na zdjęciu: w kółku: Marianna Schreiber. w tle: Krzysztof Stanowski, kadr z programu Kanału Zero. źródło: YouTube.com

Salonik

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości