Gorące tematy:

5 obserwujących
242 notki
121k odsłon
583 odsłony

Tupet Trzaskowskiego ma coś z tupetu ćpuna

Wykop Skomentuj28

A skojarzenie takie nie wzięło się znikąd, sam je stworzył. Najpierw wyznaniem, ze już jako małolat miał kontakt z narkotykami, ale nie poszło za tym wyznanie, jak długo to trwało ani kiedy z tym skończył. A według jego kolegi z Brukseli, jeszcze w stolicy UE bywali na narkotykowych sesjach. Po tej rewelacji miał być pozew do sądu, ale chyba już rok mija, jak się jeszcze pisze. 

Potem, po objęciu urzędu prezydenta, odwoływał kolejno: bezpłatne przejazdy dla uczniów, dopłaty do miejsc w przedszkolach, dwie linie metra, dzielnicę Wisła, podziemne parkingi i w zasadzie wszystko o czym mówił mieszkańcom Warszawy. Często występując z trzydniowym zarostem, przekrwionymi oczami  i w stroju raczej niedbałym. Natomiast całkiem niespodzianie zafundował sodomitom hostel, deklarację LGTB, a nieletnim naukę, jak czerpać radość z masturbacji, Dzisiaj, oskarża rząd, że ten nie przekazuje środków na wypłaty na pierwsze dziecko z programu 500+.

Czyż nie trzeba mieć tupetu ćpuna, żeby  po tym, co pokazał wcześniej, stanąć z czymś takim przed ludźmi i pisać listy do premiera znającego prawdę? Człowiek twardo stąpający po ziemi nigdy nie zdobyłby się na taką hucpę, ale ćpun bujający w chmurach i owszem.

Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka