5 obserwujących
216 notek
148k odsłon
  369   0

Denny poziom PIS

Wszystko się zaczęło dzisiaj gdy jeden z gospodarzy mówi rano tak :"  jegomość proboszcz bardzo zdziwiony że państwo tu jesteście a nie zapraszacie po kolędzie". Bardzo mnie to zdziwiło bo jak wiadomo to tylko dacza gdzie nikt nie jest meldowany a poza tym same odwiedziny "duszpasterskie" są odwołane. Więc nie omieszkałem odpowiedzieć stosownie do poziomu "zdziwienia jegomości" mówiąc że powinien napisać do PIS a ci niewątpliwie dadzą mu z naszych podatków. Oooo, to była "woda na młyn" dla rozmówcy. Wywody poparte "wypowiedziami partyjniaków PIS" jakoby PO też tak robiła, a nawet gorzej bo swoich popierała itd.itp.. Nie pozostało mi nic więcej jak zakończyć te głupie wywody górala. Dlaczego? To może trochę ku przypomnieniu ? PIS szło do wyborów 2015 z hasłami przeciwko aferom, kombinatorstwu PO. Miał PIS to zmienić. "Wystarczy nie kraść" wołała wtedy pani ze wsi Przecieszyn. A jak jest? Może ku przypomnieniu?

Afera z maseczkami i respiratorami pod auspicjami ministra zdrowia z głównymi aktorami - instruktor narciarski i handlarz bronią.

Gest Lichockiej i 2 mld dla TVPis  https://www.youtube.com/watch?v=dWOEjatLS10

Afera wyborów "kopertowych" Sasina

Afera finansowania kampanii wyborczej ze środków PCK

Afera Misiewicza

A to tylko kilka z długiej litanii którą można wymieniać na czele z bardzo ciekawym ułaskawieniem przyszłego ministra. Zatem jak się ma do rzeczywistości mówienie przez polityków PIS że Platforma też tak robiła? Tylu afer chyba nie miała. Skoro jednak naśladuje się poprzedników miast korygować ich błędy to chyba poziom kultury - PIS - jest co najmniej niski, a może denny. Bo skoro ONI kradli "to my musimy się nachapać więcej"?

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka