8 obserwujących
320 notek
89k odsłon
570 odsłon

Miłość, hobby, szaleństwo - koty rodowodowe

Wykop Skomentuj20

Temat jest ogólnie o hodowli. Rolnictwo, które sukcesywnie jest zaorywane, asefem, ustawami, wolnością gospodarczą, śmieciami z rzek i z Niemiec nie nazistowskich, już umarło. Przemysł jeszcze doi nieświadomych, naiwnych, potrzebujących. Teraz światowy koncern, wstawia na umowę, prosiaki, dostarcza karmę, zapewnia stronę poza codzienną i odbiera efekt po 6-8 miesiącach. Nie robi tego w Danii, Niderlandach, Reichu, a na pewno nie na takich warunkach. Już nie chodzi o płace, ale nieruchomość, chlewnia, przecież  i tak stoi pusta. Rolnicy niezrzeszeni, będą goleni i tak samo, jak asef wykosił tych do 10-15 szt, tak będzie niewolnictwo w tym sektorze. Tracimy wszyscy na jakości i wspieramy Hiszpana, kupując jego.

Znajomy mi pokazał inną patologię i szaleństwo, które dotknęło ludzi, zwłaszcza kobiety. oceńcie zresztą sami. Chodziło o koty. mieszańce, ale SŁODKIE maleństwa. Za rasowe, są tacy, są niektórzy gotowi oddać krocie, a nawet jechać przez pół świata. A to były zwykłe podwórkowce/dachowe, tyle, że miały kolory. Nie podam wszystkich szczegółów, bo lepiej by pozostało nieco anonimowo, mam przykazane.

Chętnych zatrzęsienie. Rano  było kilkanaście, a teraz po kilku dniach, ciągle spływają nowe. Już jakiś czas temu, coś w prawie, każe sprzedawać obrożę psa i kotka pasek antypchłowy, a nie samo zwierzę. Patologie pogłębiają się wraz z pojawieniem się pieniędzy. kiedyś weterynarz od świń, koni, krów, miał się dobrze. za uczciwą pracę miał godny byt. Wracał z pracy nieważki często, ale i pojeść mógł. Po takim czyszczeniu warchlaków. O byczkach nie wspominając. Swoją drogą, barani z płyty, to ludowa specjalność bbyła. I zdarzyło mi się kiedyś kosztować tego specjału - dziękuję Babciu.

Ale do rzeczy. Poniższy dialog, pokazuje patologie, jakie już są w handlu zwierząt. Nie mówię o hodowli, bo psy, koty, robią u BIzNESMENÓW, na cztery zmiany i są ciągle w rozrodzie, pewnie z 5-6 razy na rok, jeśli się uda.

Witam chciałam zapytać o cenę kotka, bo jakoś trudno mi uwierzyć że są za darmo.

23 wrz, 08:48 Twoja odpowiedź

Ceny są w internecie dostępne, tak trudno się domyślić, że pieniędzy nikt na ulicy nie kładzie. ZA DARMO, natychmiast by się stały przedmiotem handlu, aż do klienta końcowego, do którego trafią mam nadzieję ode mnie, po moich kosztach, czyli za ułamek ceny rynkowej.

Przeczytana 23 wrz

Wysłane z telefonu 23 wrz, 10:36 w19

Czyli to co Pan tak pięknie napisał o miłości dla zwierząt to czysta fikcja, liczy się tylko pieniądz Dla mnie to patologiczne, że zwierzęta traktuje się jak przedmioty. Najczęściej koty rasowe trafiają do snobistycznych domów gdzie są traktowane jako kolejny ekskluzywny element wyposażenia mieszkania,.

24 wrz, 08:38 Twoja odpowiedź

No i? Mam pani przekazać kotka za free, który chodzi po 2500 i co kotek, ja, osoba która się nimi opiekuje i wydaje po100-200/mieś koszty będzie mieć. "Pani dobre słowo"
Radzę wypłacić z konta i położyć to na ulicy - pozdrawiam.

Przeczytana 24 wrz

24 wrz, 21:23 w19

Zwierzę to nie rzecz, takie kwoty za koty nakręcają snobistyczni ludzie , którzy chcą się pochwalić rasowym zwierzęciem . Ja nie mam do Pana pretensji, niech Pan sprzedaje i za 7000 tysięcy, jeśli są chętni. tylko niech Pan nie wprowadza ludzi w błąd pisząc , że jest za darmo. chyba , że jest Pan nieuczciwy i nie chce odprowadzić należnego podatku od sprzedanego towaru, a to już jest przestępstwo.

wczoraj, 08:07 Twoja odpowiedź

Nie stras nie stras, bo się ...Kot jest za darmo, a moje koszty pozna osoba, która go dostanie za darmo, za ułamek ceny rynkowej. Nie ja ustalam, że one są cenne. Cena złota, też nie moja sprawka. Pani może robić ze swoją kasą co chce. Jak napisałem wyżej, proszę kłaść portfel na ulicy, co mi pani doradza przecież. Skończyłem. Chamstwo ukrócam blokadą i zgłoszeniem. Więc żegnam

Przeczytana wczoraj

wczoraj, 13:32 w19

Pogardzam takimi pazernymi ludźmi, którzy pragną dorobić się kosztem zwierząt. Panu nie zależy ,żeby kotki trafiły do dobrych domów ,gdzie będą otoczone miłością, ,Panu zależy tylko na kasie, odda je Pan tym ludziom, którzy dadzą więcej. To jest jedyne kryterium, które Pana interesuje. Mam nadzieję , że nie znajdzie się żaden naiwny, który kupi od Pana te koty. Jeśli chodzi chamstwo to proszę popatrzeć w lustro, bo moje komentarze nie mają nic wspólnego z chamstwem -

wczoraj, 13:32 w19

Mówiła pani 7 tysi? Zgoda, kot już wysyłam.

-- Dialog jest jak najbardziej fikcyjny, ale wiązanie go z konkretnymi osobami, jest możliwe. Aczkolwiek niewskazane: } Proszę sobie wyobrazić, jaki towar i za jakie pieniądze, przechodzi mimo podatków. A już te Rolniki na Podlasiu, bez zęba, obora prześwitująca. Ale ta podstawowa miłość do zwierząt, jest lepsza, niż tego z komputerami, który zakłada chipy w uszy dziurawiąc. By mieć online temperaturę i gdzie na prerii, przebywa jedna z 20 000 szt. Nie wiem ,czy ma tysiąc. Tego zęba Gienkowi, to już mogli zawieść i wstawić w ramach gaży, nie sądzicie? Takich jak powyższa, było sporo. Ubolewać?

"Pogardzam takimi pazernymi ludźmi, którzy pragną dorobić się kosztem zwierząt" - kto chce zabawkę za 2 tysie z haczykiem, za free i kto robi to kosztem zwierząt. Może ta furia z powodu braku materiału genetycznego w hodowli już istniejącej? Wszak rasowe, produkuje się krzyżowaniem wsobnym - jak faraonowie :D

Przyszłość rolnictwa moi drodzy, tych rolników dotacyjnych, leży i w tej niszy, dzięki/przez polityów eu i new prlu. Ale tego towaru, można dorobić dużo w moment, wystarczy pierwsza para od handlarzy. Hodowca/handlarz głupi i sprzedaje płodne do luda. Także się zetknąłem, ale to tyllko ze względu na mój wiek. Te środowiska są mi zupełnie obce, znacie mnie przecież, rolnika niewierzącego, a wyznającego kult dopłat EU.

Z dialogów ogłoszenia, które miałem szczęście oglądać i nieźle się bawiliśmy wszyscy, wynika smutny obraz CHCĄCEGO społeczeństwa głupiutkich kobiet, ale i panowie się trafili w tym genderze. Jeden czarodziej, chciał koło kuli posadzić, tarocista, djabłem podszyty, czy ki pies/ Może wróż Maciej w nocnym paśmie Tvenu dla postępowej, nowoczesnej  części społeczeństwa. Kto wie, fryzjer bodajże był podpisany.

Właśnie weszła nowelizacja ustawy, tak głośno fetowana. Pewnie także zaraz nowelizacja prawa łowieckiego wejdzie. Panie pośle Kuźmiuk, co pan na to?

Dziękuję za komentarze, będę dyskutować słabo, ale udzielam się u innych: P

hodowla, asf, koty rodowodowe, ustawa odzwierzęca, rolnictwo

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka