8 obserwujących
321 notek
89k odsłon
201 odsłon

Covidowy, wspaniały świat

Wykop Skomentuj1

Już teraz tak będzie? Każdy, kolejny rząd, da się teraz ponosić, nawet i takiej jak TA, ogólnoświatowej histerii z powodu kaszlu?

Wskaźniki śmiertelności na Grypę (różnorako nazywaną, wszak dobry towar, trzeba szanować, hołubić, chuchać i dmuchać). Taka choroba, to skarb! Wyleczyć się tot to nie da. Nieleczoana trwa siedem dni. Zaś terapie skracają ten czas do tygodnia (celowy zabieg prozaistyczny, tzw KAROLIZM, lub suchar do wyboru, a nawet całkowicie autorskiego nazwania czytelniczego KFLS - krótka forma satyryczna). Te grypa trwa 2-3 tygodnie.

Kolejny raz przywoływane są przypadki osób, pandemiosceptyków, którzy zachorowali, lub umierają. Klasyczny ad personam i to dość obrzydliwy. Media kasują kolejne rekordy zgonów. Jeszcze wiosną był płacz, że "nikt nie umiera", Tak było, po wiosennej fali zejść Starszych Osób, była p[osucha funeralna. To teraz już mogą się cieszyć. Statystyki ociekają łazami, potem i dziennikarskim trudem w kampanii zaganiania stada do szczepień niewiadomoczym i nie wiadomo na co. Z całą pewnością, nie są to szczepienia na cowida19, bo takiej możliwości nie ma.Firmy nawet tego nie kryją, że szczepionki nie są badane pod kątem skuteczności, a tylko na interakcje i skutki uboczne. Na co to komu<

Kolejne rekordy zgonów. Kiedykolwiek hieny medialne, napawały się dzień w dzień, liczbą ofiar? Ja sobie sobie przypominam takiej sytuacji. Czy w zeszłym roku zmarło więcej ludzi w poprzednich latach? Z całą pewnością, część Śmierci, spowodowało działanie/nie działanie przychodni. Mało, że pojawił się obowiązek posiadania telefonu, by taką usługę otrzymać, to dodzwonić się nie sposób, bo to ja mam się dodzwonić i wisieć na telefonie. Dziwna sprawa. Możesz zmienić przychodnie. Ale kasy chorych zmienić się nie da, jest monopol, przypomnę.

Zderzyłem się sam, także z moją Przychodnią. Każą dzwonić. Ja nie mam chęci, ani siły, wisieć na telefonie i to od rana. Na wirusa i tak nie ma lekarstwa powtórzę. A papierek zwolnienia, można załatwić i w innych sposób. W ostateczności można się oflagować i kiedy już zdrowie się polepszy, wparować w pełnym rynsztunku z zawołaniem: BOISZ SIĘ ŚMIERCI?! A chcesz mego COVIDA - świeżutki. W takiej sytuacji, żaden, żuden urzędnik, sekretarka, biurwa nie to, że nie popuści. Musowo się - i tutaj można zacytować tak ochoczo odpowiadających na ulicach, na apele o wyp tutaj takie kropki są tera .

*Nie wszyscy stosują i to może być dyskomfortowe.Te kropki

Sezon przejściowy, a mamy takie dwa w roku, powoduje już nawet i z tradycyjnym falstartem, wysyp, istny wysyp CUDOWNYCH środków na grypę. Ze sprawdzonych znam dwa: upływ tygodnia i Sudafet (narkotyk, pseudoefedryna, który faktycznie działa na gilowość, suchość w nosie i pozwala spać, zażyty przed snem), Biorę pół tabletki, kiedy trzeba. Jest jeszcze nasivin, krople do nosa - skuteczne - nie wolno nadużywać, by nie zniszczyć śluzówki. Pomaga na dzień. Obecna grypa covid, jest odporna na efedryny, przynajmniej u mnie brak korzystnego efektu. Znaczy, że nawet może działać niekorzystnie, gdyż wszelka MOBILIZACJA organizmu, wydaje się niewskazana. Wirus, powinien mieć pole do popisu, ale po kolei. Jeśli wyłączy np całe płuca od razu, oba, bo tak zostaną zasiedlone, to kaplica. Były takie przypadki, że Chińczycy upadali na ulicy. Odróżnijmy też przypadki nadziejne, od beznadziejnych. Jak donosi prasa, 1/20 wychodzi z respiratora. Lekarze, zdaje się już nie dążą do podłączania osób terminalnych i w wieku słusznym. To właściwe, by nie piętrzyć niepotrzebnych cierpień, Chorym i ich rodzinom. Nie mylić z eutanazją, bo to nie ma nic z tym wspólnego. Mam nadzieję, że kuracje będą nadal ordynowane właściwie. Respirator, należy ordynować właściwie. Podłączenie, nawet i Starego, niepotrzebne, gwarantuje kłopoty. A Normalnie, to przecież grypa. Tlen można zawsze podać i to jest bezinwazyjne, respirator, to nie zabawka. Dziwne, że nie ma butli w sprzedaży. Co prawda mogły być niezłe cyrki, jak z tym nikotynistą z Łodzi, ale jestem gotów na te ofiary .. .: }

Przechorowanie covida, sygnalizuje już wielu. 4 dni do dwóch tygodni, zależy. Pierwsi polegli kurierzy i policja. Kurierzy się nie przyznawali. Wiele razy przywieziono zza granicy. BO zamrożenie lotnisk, to raczej ściema. Wciąż jest pełno, bo ten biznes MUSI działać.

Jak wszelkie podręczniki i metody leczenia infekcji głoszą, antybiotyki nie działają na wirusy. Antybiotyki leczą bakteryjne choroby. A więc żaden antybiotyk nie leczy covid. Są leki wirusostatyczne i wirusobójcze, jednak są one średnio skuteczne, zdaje się, że są dwa. Nie działają także tonik szwepsa, ni inne specyfiki. Czosnek tradycyjnie zaś, pozbawia siły wszelkie choróbska i przyjaciół, także pozbawia.

Cudowne terapie, to patrz do suchara.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości