Rozmaitości
Littera scripta manet.
3 obserwujących
68 notek
17k odsłon
  115   0

Satanizm dobrze się ma! "Bronimy życia", czyli zabijamy

Satanizm dobrze się ma! "Bronimy życia", czyli zabijamy.

Z tego co podały niektóre media (np. Rocznicowy Strajk Kobiet. Lempart: Aborcja symbolem walki o wolność ) ostatni tzw. Strajk Kobiet odbył się pod hasłem "Bronimy życia". Celem tych protestów była propaganda na rzecz legalizacji aborcji, czyli ludobójstwa.

Paradoksem jest to, że zabijanie nienarodzonych, czyli usuwanie ich z ciała kobiety - niedoszłej matki, przy użyciu środków technicznych lub chemicznych, nazywa się ludzkim prawem i nadaje się temu procederowi wartości moralne i mówi się, że to obrona życia. Obrona życia, ale czyjego?

To hańba ludzkości, że zabijanie jest podniesione do rangi prawa człowieka. Przecież prawem człowieka powinno być prawo do życia i prawo do ochrony życia, zaś zabijanie nie jest prawem, tylko zbrodnią.

To przekręt, który wskazuje na satanizm: zamiast Boskich wartości, to pod hasłem owych pojawia się sprzeczność, która staje się normą moralną: "zabijam, by żyć", lub "mam prawo do zabijania, bo bronię życia".

Tworzy się hasła, choć one są sprzeczne z wartościami i logiką, to jednak są akceptowane i przez to wchodzą do przestrzeni publicznej i staja się normą. Najgorsze jak staną się normą prawnie sankcjonowaną, np. gdy będzie się karać ludzi za sprzeciw wobec praktyki aborcji.

Pamiętaj człowieku, że problem aborcji można rozwiązać, przez wprowadzenie patronatu państwa nad ochroną życia. Stać nas na było na wojnę w Afganistanie (ok. 300 milionow zł rocznie od 20 lat), to można takie pieniądze przeznaczyć na opiekę dziecka i matki, lub nawet wykupienie takiego dziecka od śmierci zwanej szumnie aborcją.

Pamiętaj, że aborcja to biznes. Niedoszła matka zabija swoje dziecko, a potem kupuje krem na bazie płodów aborcyjnych i smaruje nim twarz, aby się spodobać facetowi, z którym płodzi następne dziecko w celu jego kolejnej aborcji - to zamknięte koło kultury śmierci.

Dzisiejsza akceptacja prawna i kulturowa aborcji spowoduje zaakceptowanie eutanazji jutro i wtedy ten system cywilizacji śmierci dopadnie cię i to bezlitośnie. Pamiętaj, że eutanazja podobnie jak aborcja to też biznes!

Rocznie dokonuje się ok. 45 milionow aborcji, w tym płodów kilku miesięcznych, a w takiej Kanadzie - w kraju ponoć cywilizowanym, to można abortować (czytaj: zabić) legalnie nawet płód dziewięciomiesięczny.
.

Postscriptum

Niektórzy mówią, że płód to nie człowiek. Pytam się, to kiedy ten płód zamienia się w człowieka? Jak przyjdzie na świat drogą normalnego porodu? A co z płodami siedmiomiesięcznymi, które przyszły na świat drogą chirurgicznej operacji, czyli tzw.  cesarskiego cięcia i są w inkubatorach, a z czasem się stają  zdrowymi i normalnymi dziećmi?
Pewna lewicowa aktywistka powiedziała, że płód  staje się człowiekiem, jak nabywa prawa, czyli np. numer PESEL lub NIP - to ciekawe skrzywienie cywilizacyjno-moralne.


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale