0 obserwujących
23 notki
13k odsłon
878 odsłon

Ideologia czterech liter...

Wykop Skomentuj37

Bardzo spodobały mi się tezy prof Nalaskowskiego, które nie tylko przetrwały atak zwolenników LGBT, ale uzyskały społeczną akceptację i chęć niesienia pomocy osobom, którym narzuca się cenzurę poprawności politycznej, nie zwracając uwagi na konsekwencje. Wynikiem owego niebyłego już wykluczenia wspominanego naukowca z uczelni jest głośniejszy protest coraz liczniejszych środowisk w Polsce. A zatem podsumujmy, ideologia czterech liter zawiera w sobie:

doktrynę wojenną,  dzięki której mniejszość terroryzuje większość, domagając się większych przywilejów i uprawnień, doprowadzanie do autocenzury przypominającej wdrożoną mechanikę antysemicką, która legitymizuje bezkarność żydowską, łącznie z agresywnymi zachowaniami wobec Palestyńczyków, lub w naszym przypadku restytucji mienia pożydowskiego na rzecz jakiś lewych stowarzyszeń żydowskich, a nie prawdziwych spadkobierców.

aktywizacja osób nieLGBT, które dołączają się bezrefleksyjnie do ruchu: 

- bo są tylko nastawione antykościelnie, stąd lansowanie takich zachowań pedofilskich księży w massmediach, jakby w innych środowiskach temat w ogóle nie istniał, podobnie przemysł filmowy propaguje rozkład moralny duchowieństwa, przykład polski, film Kler, którego zadaniem jest obrzydzanie religii oraz ich "urzędników"

- bo w massmediach liberalnych od kilku lat jest lasowana moda na antypisizm. Nieważne, czy dotyczy przejazdów autobusem na gapę, czy zrzutu ścieków do Wisły, winny jest tylko jeden, PIS. Nawet jeśli na szali po drugiej stronie stawiane są poważne zarzuty korupcyjne, czy afery finansowe, gospodarcze, czy też, co mnie osobiście zniesmaczyło, donoszenie na własnych rodaków, ślepi na argumenty wyborcy deklarują , że na pewno zagłosują na tych liberalnych, bo tak i już. 


Wykop Skomentuj37
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo