0 obserwujących
3 notki
378 odsłon
123 odsłony

Dzięki cenzurze, która jest chyba szyldem tej, "Salon24" witryny nie mam możliwości replik

Wykop Skomentuj8

Kto mi tu podpowie - jak mam rozumieć postępowanie tego blogera, który bez wejścia w jakąkolwiek dyskusję, polemikę, wyjaśniające słowo wykluczył mnie z grona komentujących na jego blogu ? Nie zauważyłem jakiejkolwiek adnotacji, że ten blog nie jest otwartą trybuną, że obowiązuje na nim specyficzna reglamentacja komentatorskiego słowa. Taka adnotacja powstrzymała by mnie ( myślę, że nie tylko mnie ) przed wejściem na taki, śmierdzący bolszewizmem ( czyli tą sowieckością ) blog. Facet ucieka do przodu, oddalając od siebie podejrzenia o przynależność do tej mentalnej sfery ?

Opisałem stan jaki znam z autopsji i którego wszyscy doświadczamy i adekwatnie do tego pytająco zrekapitulowałem tę kwestię. O sowieckiej dominacji mogę dowiedzieć się tylko z kart Historii więc nie miałem punktu odniesienia i nie wartościowałem i ta wrzutka o tym ze strony tego blogera to, ni przypiął ni przyłatał.

Czy jest tu jakaś forma ostracyzmu wobec tak bolszewicko nastrojonych blogerów czy to przyjmowane jest za dobrą monetę, "Polacy, nic się nie stało"   - więcej tu takich ( ja zauważyłem jeszcze jednego )?


Proszę spojrzeć na mój tekst i tego blogera, tę bolszewicką akcję:


"  demoler

12 lipca 2019, 11:16

@Stary

To na jakim poziomie, w ramach tej demokracji, trzymający ten system zorganizowali przez te ostatnie 30 lat państwo skoro taka, z broszkową kompetencją osoba zotala delegowana tu w Premiery ?!  

Żenada jest odpowiednim określeniem takiego stanu rzeczy?

Stary

12 lipca 2019, 13:26

@demoler

Czyli czasy dominacji Sowietów, to było to. Wylatujesz.


ps. Przyglądając się treściom jakie kursują na tym blogu pomyślałem sobie, że obojętnie co by odpowiedział na mój tekst postawiłoby go w sytuacji, w której musiałby zresetować ideę, która leży u podłoża jego blogowania - i chyba stąd ta uciekająca reakcja. Chyba dobrze to odebrałem i ująłem w słowa. Poprawi mnie z tym ktoś ?

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale