Sowi Jar
Sam nie dam sobie "bana".
3 obserwujących
60 notek
15k odsłon
180 odsłon

Głupota wyborców.

Wykop Skomentuj15

    Trudno uwierzyć, że skoordynowana akcja zagęszczania osób w transporcie publicznym jest spowodowana koniecznością ekonomiczną. Przecież to właśnie prezydenci najbogatszych miast, miast, które stać na wyrzucanie pieniędzy na różnego rodzaju bezsensowne imprezy i "inwestycje", jak będące już symbolem marnotrawstwa warszawskie plaże i strefy relaksu czy parady, tygodnie i miesiące "równości" etc., to właśnie oni świadomie narażają zdrowie i życie mieszkańców miast, którymi zarządzają.

   Jak można się oprzeć wrażeniu, zwłaszcza po wpisie żony czołowego polityka PO, która wyraziła swe niezadowolenie - można przypuszczać, że przekazywała frustrację swego męża - ze zbyt słabego rozwoju epidemii, wrażeniu stającego się prawie pewnością po ostatnich wystąpieniach Tuska, że prawie równoczesne wprowadzenie weekendowych rozkładów jazdy środków komunikacji miejskiej w miastach rządzonych przez opozycyjnych prezydentów, nie jest świadomym działaniem w celu nasilenia epidemii?

    Dla totalnej opozycji nie liczy się nic - nie liczy się ani zdrowie, ani nawet życie obywateli. Jedynym celem jest odzyskanie władzy na szczeblu centralnym, nawet za najwyższą cenę... 

   Zastanówcie się, kogoście wybrali! Zastanówcie się, czy natychmiast po ustąpieniu epidemii nie powinniście podjąć działania by ustąpili także ci, dla których ślepa nienawiść do przeciwników politycznych jest jedynym wyznacznikiem działania?

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka