Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
3 obserwujących 415 notek 712342 odsłony
dziennikarzobywatelski, 18 czerwca 2017 r.

Dlaczego Facebook staje się narzędziem lewackim i komunistycznym

319 2 1 A A A
Narodowcy / materiały prasowe
Narodowcy / materiały prasowe

 Od wielu tygodni najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie głównie w Polsce blokuje strony związane nie tylko Marszami Niepodległości oraz  wszelkie portale narodowców. Ostatnio wyłączył konto również wszystkim tym co krytykują KOD lub nie zgadzają się z treściami prezentowanymi przez wyznawców LGBT.

 

Były oficer służb wywiadu, w swoim wywiadzie na portalach internetowych, któremu Fb zablokował także konto twierdzi, że taka akcja ma miejsce tylko w Polsce, ponieważ szef polskiego oddziału Facebooka ma inne poglądy, niż ludzie, którzy są dumni ze swojej narodowości. Kierownictwo Fb ma poglądy lewackie wspierające LGBT oraz komunistów.

 

Internauci są z tych działań niezadowoleni wielu kieruje sprawy do sądów powszechnych. Powoli powstaje akcja przeciw takiemu działaniu Facebooka. Akcja mająca na celu zablokowanie w zakresie prawnym i organizacyjnym takie działania Facebooka na terenie Polski.

Internauci niezadowoleni z takiej postawy Facebooka piszą oto wybrane cytaty :

Facebook staje się narzędziem lewackim, lewicowym, komunistycznym i rasistowskim ,podobne akcje miały miejsce za Stalina czy Hitlera, którzy uznawali tylko jedyną słuszną opcję „.

„Facebook w Polsce jest żydoneobolszewcki bo administrator jest o takich poglądach ale nie można tego powiedzieć o całym Fb. Można skorzystać z innej opcji I założyć na stronie innego kraju I wtedy nie ma ingerencji z Polski „

„Koleżankę chora na stwardnienie rozsiane blokowali non stop za promowanie alternatywnej medycyny. Wiadomo, interesiki fejsbunia :-) Co na tym zdjeciu wyżej było niestosowne? Sorry, fb to takie lewackie ścierwo do robienia kasy wiadomo komu.”

 „Byłoby to do przełknięcia, gdyby w międzyczasie FB nie tolerowało (a toleruje) profili propagujących komunizm czy tak ordynarnych i chamskich jak "JPII gwałcił małe dzieci". Wiem, że tu większość  zboczonych lewackich spod znaku LGBT komentujących już zrobiło sobie dobrze po przeczytaniu artykułu, ale serio, obiektywnie, działanie FB jest bezczelne, bezprawne i stronnicze.”

Obecni zwolennicy KOD-u w Facebooku, jak pisze wielu na internetowych forach, "są gorsi od cenzury PRL-u. Ba są chyba bezpośrednimi spadkobiercami praktyk PRL-u. Brawo KOD. A tym którym cenzura KOD-u zablokowała konta , zostaje nagłaśnianie po sieci. Ale całej globalnej sieci zwłaszcza anglojęzycznej."

Wielu już internautów, jak podaje prasa, powyższy problem zgłosili instytucjom państwowym wykazując ewidentne łamanie obowiązującego prawa w Polsce przez kierownictwo Facebooka Polska.

Sprawa jest w toku, czas pokaże jak się zakończy. Mam nadzieje ,że kierownictwo Facebook Polska zostanie przykładnie ukarane.

 Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Do lasku ale 100 km od najbliższej miejscowości tylko puszcza im pozostaje
  • Przed Polską !
  • Komentarz jak od sowieckiego trolla.

Tematy w dziale Technologie