Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
9 obserwujących 916 notek 1639097 odsłon
dziennikarzobywatelski, 3 listopada 2017 r.

Kiedy komuniści znikną z alei zasłużonych na Powązkach ?

Grób Bieruta / materiały prasowe
Grób Bieruta / materiały prasowe

"Dekomunizacji alei zasłużonych na Powązkach domagają się kombatanci z Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych. W liście do nowego prezesa IPN rzecznik POKiN dr Jerzy Bukowski podkreśla, że chodzi o „zgodne z racją stanu niepodległej Rzeczypospolitej uporządkowanie Alei Zasłużonych na warszawskim cmentarzu Powązkowskim, w której spoczywają obok siebie bohaterowie najnowszej historii Polski oraz jej zdrajcy, kaci i oprawcy najdzielniejszych patriotów”.

Stefan Żeromski pisał:

”Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła."

Dekomunizacji Alei Zasłużonych na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach domagają się nie tylko kombatanci, prześladowani przez komunistów. Domaga się tego kroku od władz różnego szczebla Naród, który nigdy nie zaakceptował obskuranckiego i patologicznego reżimu narzuconego z Moskwy pod znakiem tak zwanej "polskiej zjednoczonej partii robotniczej" - organizacji z punktu widzenia przedwojennego prawa nielegalnej, przestępcze, której akolici nie zostali rozliczeni ze swojej przestępczej działalności. Bo zabranie niedobitkom przestępczej organizacji "PZPR" wysokich, nienależnych emerytur to nie wszystko. Jeszcze trzeba wywieźć z Cmentarza Wojskowego truchła nie żyjących zbrodniarzy, i wprowadzić zakaz chowania w tym świętym dla każdego Polaka miejscu tych, co jeszcze żyją.


Bardzo dobry to jest ruch, naprawienia historii Polski i sprawiedliwości społecznej. Gdy będzie  wrzask totalnej opozycji to on mnie nie przeraza, bo i tak jest i to bez powodu. Komu się nie podoba Polska Racja Stanu, bo nie czuje się Polakiem - to droga wolna. Tam skąd przyszli lub do raju państw kolaboranckich, przeciwko Polsce.


Teraz nastał czas patriotów i to do nich należy najważniejszy głos o Polsce.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @deda - członkiem PZPR komuchu już wiadomo kim i czym jesteś. Zerem !!!!
  • @deda - deda patrz płatny troll Putina od dawna ciebie obserwuję jesteś sowieckim agentem.
  • @deda co ty komunisto wyznawca Stalina i katów z KGB i UB wiesz o Polakach - nic ! Jesteś taki...

Tematy w dziale