Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
14 obserwujących 962 notki 1870057 odsłon
dziennikarzobywatelski, 23 września 2018 r.

PiS z ogromną przewagą. Sondaże nie pozostawiają złudzeń

PiS / domena publiczna
PiS / domena publiczna

Portal niezależna.pl podaje cytat :

"Jak wynika z najnowszego sondażu, gdyby Polacy poszli do urn właśnie dzisiaj, partia Jarosława Kaczyńskiego nadal mogłaby liczyć na samodzielne rządy. Prawo i Sprawiedliwość zdobyłoby 254 mandaty z 45 proc. poparciem. Z 23,9 proc. do Sejmu weszłaby Platforma Obywatelska, Sojusz Lewicy Demokratycznej – 8,1 proc., Polskie Stronnictwo Ludowe – 7,4 proc. i Kukiz'15 z 6,9 proc. poparcia. PiS uzyskałoby bowiem 254 mandaty, PO – 129 mandatów, SLD – 32 mandaty, PSL – 24 mandaty, a Kukiz'15 – 20 mandatów.. "

Czy PO-wcy powinni mieć miejsca w sejmie, czy raczej, gwarancję na miejsce, wg wymagań unijnych, w więzieniu, przecież wszyscy wiemy, że w PO są złodzieje i tylko tacy na, których jeszcze nie ma 100 % dowodów tylko, ca 90 % domniemania, ale wszystko przed nimi i to nawet, kosztem ogłoszenia jakieś częściowej amnestii, bo nie ma się co czarować, ze w kryminałach w porównaniu z członkami z PO, siedzą, raczej umiarkowane "aniołki" a w PO są osobniki, poza gigantycznymi przekrętami, uwikłani, też "w mokrą robotę" bo to Oni stoją za "plagą samobójstw" w brew woli denatów.

Nie rozumiem części Polaków , którzy popierają PO i PSL . Rozumiem ubecją, sbecję i służby specjalne PRL , że na nich glosują bo PO i PSL to ich partie , które reprezentują ich interesy ale normalni Polacy przez tyle lat wykorzystywani i okradani przez te partie właśnie je popierają to uważam to za masochizm.

I bardzo dobrze - zdrajcy, donosiciele, złodzieje - won !


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Amstern postaw sobie pomnik Gebelsa w pokoju
  • @Amstern - a pominik twego Hitlera kto obali !
  • KOD ziarzy zadymiarzy za niszczenie do pierdla i to od razu.

Tematy w dziale