3 obserwujących
18 notek
7583 odsłony
806 odsłon

Krocze celebrytki czyli najważniejsze wydarzenia 2018 roku

Wykop Skomentuj23

UWAGA: Tekst zawiera lekkie wulgaryzmy.

Miniony rok minął nam pod znakiem ekscytujących wydarzeń, które wstrząsnęły naszym życiem i spowodowały, że w napięciu i z niepokojem śledziliśmy te wydarzenia, martwiąc się niezwykle do czego to dojdzie w roku, który nieodwołalnie zbliżał się wielkimi krokami. Niektóre z tych wydarzeń wpłynęły w sposób nieodwracalny na nasze życie i spowodowały w nim nieodwracalne zmiany. Przypomnijmy sobie niektóre z nich, te które powodowały, że strony gazet (nawet tych „poważnych”) i portali internetowych rozgrzały się do temperatury, przy której temperatura pieców w Magnitogorsku to mały pikuś.

Pewna gruba i obleśna baba, znana celebrytka, wyróżniająca się z szarego tłumu fryzurą a’la Robert Plant ma córeczkę. Córeczka ta aspiruje. Aspiruje ona do cieszącego się nadzwyczajnym uwielbieniem społecznym, zacnego i poważanego grona celebrytów. Poświęcając się w sposób wręcz niewiarygodny w instagramowej fotce z rodzinnego wieczoru wigilijnego dała z siebie prawie wszystko. Mianowicie pokazała cycki. Ach! W jaki zachwyt wpadła szanowna mamusia. Że takie piękne te cycki i że córeczka taka nowoczesna. Ale przecież nie można dopuścić, aby ten pierwszy stopień sławy celebryckiej z czasem zmarnował się. No to w okolicach Nowego Roku trach! Fotka z gołą dupą. Ach jaka piękna dupa. Mamusia potwierdza w komentarzach ten fakt. W nowym roku szczyt mamy nadzieję zostanie zdobyty i sława spadnie na szanowną celebrytkę na wieki. Już całe społeczeństwo czeka na ten jakże znaczący dla całego naszego życia moment, kiedy Szanowna Pani Celebrytka pokaże p….dę. I wszyscy odetchną z ulgą. Jednak jesteśmy nowocześni i postępowi. Światowcy.

Jedna Pani była w związku małżeńskim z jednym Panem. Pan ten, znany sportowiec, i znany nie tylko z wyników sportowych, a także z robienia głupich min i jeszcze głupszych wypowiedzi powiedział Pani „bye, bye” i sobie poszedł. Do innej Pani, czyli Pani nr 2. Pani nr 1 oszalała. Z rozpalonymi do granic możliwości czołami i błyszczącymi z podniecenia oczami czytaliśmy jej błyskotliwe i głęboko twórcze literacko wynurzenia na temat Pana. Że świnia, że ciągle bzykał na boku, że dzieci olał dla jakiejś kurewki, że kasy nie daje. Doprowadził Panią do rozpaczy i ona w tej rozpaczy wystąpiła w gazetce co nazywa się Playboy, prezentując wszystko co ma do zaprezentowania aby wszyscy wiedzieli co ten szubrawiec stracił, a przy okazji zazdrościli. Jednocześnie wysyłając w przestrzeń społeczną jasną i wyraźną ofertę handlową: „no bierzcie, są atrakcyjne rabaty”. Po tych ekscytujących wyznaniach zauważamy, że poziom intelektualny tej Pani, jej skrajny debilizm i totalne zidiocenie powodują u nas podejrzenia, że Panu za bardzo nie ma się co dziwić. Nie wiemy czy te właśnie wydarzenia spowodowały pewien wzrost formy u sportowca, ale serdecznie namawiamy Panią, aby jeszcze bardziej się wydurniała i kompromitowała i aby oprócz Playboya wystąpiła w jakimś filmie porno. Może wpłynie to na formę Pana jeszcze bardziej i dzięki niej wróci do kraju obsypany medalami, pucharami i sławą wieczystą. Sportowcy! Patrzcie jak „robi” się formę. Dziękujemy tej Pani serdecznie za znaczący wkład w naszą sławę i chwałę.

Ach! Co to był za ślub. Wesele za bańkę, tłumy celebrytów, jaka piękna suknia ślubna, jaka piękna panna młoda, jaki piękny pan młody, tak piękny jak jego białe porsche. Ile szampana i kawioru, jakie prezenty i jaka podróż poślubna. O tym wszystkim informowały nas, odpowiednio dozując napięcie media wszelakie. Znany artysta estradowy żeni syna. Para młoda piękna i bogata. Wygłodniałe wielkich wydarzeń społeczeństwo z nabożną czcią śledziło te wydarzenia, będąc dumne, że i do nas zawitał „wielki świat” i nie musimy już pasjonować się tym, co dzieje się w Hollywood. Było pięknie. Było pięknie aż wszystko się „zj……ło”. I mamy znowu serial niczym wybitne produkcje tureckie. Młody żonkoś w kajdankach. W tle inna rzeczywistość. Alkohol, prochy, przemoc, ucieczka młodej żonki. Wszystko to relacjonowane praktycznie „na żywo”, przez samych zainteresowanych, bez wstydu i ze szczegółami. Piękna telenowela. Społeczeństwo podekscytowane. No tak. Pieniądze szczęścia nie dają.

No było tego trochę. Dzień w dzień, w prasie i na portalach. Stary aktor, pierdziel, od którego odeszła młoda laska, stary dziennikarz, pierdziel od którego odeszła młoda laska ale wróciła, krocza i cycki celebrytek na eventach, ciąża tej znanej Pani co to wczoraj zaszła, a dzisiaj na instagramie wypina brzuch i już zapowiada wielkie celebryckie „baby shower” i to, że dzieci będą miały na imię Brajan albo Naomi. Albo, że jakiś celebryta rozbił furę, albo kupił furę, albo furę mu ukradli.

Ech! Kto by tam myślał o jakiś podwyżkach prądu, wyrokach TSUE, budżecie i innych pierdołach.

Dużo wrażeń w Nowym Roku.


Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości