32 obserwujących
467 notek
219k odsłon
  145   0

-- Wirusowe Nowinki – 21.01.2021

---------------------------------

Nakaz szczepienie jest polityczną decyzją a nie medyczną. Zatem medycy będący przeciwko szczepieniu, muszą być zwalniani.

Przewodnicząca klubu Burgenland z partii Zieolni, Regina Petrik wezwała w środę do odwołania głównego lekarza urzędowego władz okręgu Jennersdorf. Powodem tego jest obecność tego medyka na Anty-Korona demonstracji i danie tam społeczeństwu imagezalecenia nie szczepić się, powiedział Petrik. Petrik również powiedziała, że jeśli lekarz wypowiada się przeciwko szczepieniom, nie nadaje się do pełnienia swojej funkcji - skrytykowała Petrik. Zaapelowała do rządu o zwalnianie takich lekarzy z pracy.

Regina Petriknie nie ma medycznego wykształcenia jest muzykiem, wychowawczyni z wykształcenia. Jednak nie to jest ważne, dzisiaj stawia się nie na specjalistów, ale na ten materiał ludzki, co ma takie zdanie jak rząd. Na jedyną dozwoloną prawdę, tą rządową, jak za czasów reżymu faszystowskiego Hitlera.  

W ten sposób zastrasza się medyków, aby nie ważyli się myśleć inaczej jak rząd, jeśli nie chcą stracić pracy.

https://www.krone.at/2322683

----------------------------------------

RKI ostrzega przed używaniem FFP2 masek.

Maski te są przeznaczone do użytki tylko w medycynie.

Mogą one być bardzo szkodliwe dla zdrowia, jeśli po dwóch godzinach noszenia tej maski nie zrobi się quasi odpoczynku – powiedział dyrektor Instytutu Wirusologii i Mikrobiologii.

image

------------------------------------------------------

Oglądając te same zdarzenie nagrane różnymi kamerami, gdzie przy nagraniu RTL TV nie ma oryginalnego tekstu, ale tylko interpretacja wydarzenia, można przeżyć dysonans poznawczy. Mowa jest o interpretacji wywiadu z pracownikiem krematorium, który objaśnia temowi RTL TV, co się stało z przypadkami zgonów na inne choroby i inne zdarzenia prowadzące do zgonu. Dzisiaj wszystkie zgony są na Korona – Aczkolwiek on wie, że ludzie ci stracili życie w np. w wypadkach samochodowych czy innych chorobach. Sam siebie pyta, co się stało z w tym roku z grypą. Co roku jest dużo, a w tym roku jej nie ma. Naturalnie RTL TV w swoim reportażu i tak trzyma linię poprawności politycznej i mówi o tragedii w krematorium, że trumny z korona nieboszczykami nie nadąża się palić.

https://www.youtube.com/watch?v=ogTqxJt_Lns&feature=youtu.be

-------------------------------------------------------- 


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale