38 obserwujących
544 notki
247k odsłon
  215   0

O Pandemii - Członek Niemieckiej Akademii Nauk Leopoldyna


Szwajcarski naukowiec Prof. Dr. Michael Esfeld członek Niemieckiej Akademii Nauk Leopoldyna, do której należy 1600 naukowcówimage z całego świata.

Prof. Esfeld jest zdania, że:

Nie ma naukowego uzasadnienia Pandemii. Pandemia jest politycznym narzędziem, a nie naukowym.

Eugenika stosowana w czasach przed II Wojną jest dobrym przykładem przyrównującym filozofię lat 1930, do dzisiejszych czasów. Wtedy ludzie kierowali się zasadą ulepszenia istoty ludzkiej. Wychodzono z założenia, że są ludzie o bardzo niskiej wartości, którzy hamują rozwój ludzkości. Od tej grupy społecznej wychodzi zagrożenie w kierunku upadku cywilizacji, ponieważ te grupy się nadmiernie rozmnażają. Dlatego obowiązkiem człowieka jest zatrzymanie tego procesu przez sterylizacje tych ludzi o niskiej jakości, przydatności społecznej. Dlatego obowiązkiem państwa jest zatrzymać ten proces przez przymusową sterylizację, co było fundamentem polityki NS, którzy przejęli władzę w 1933 roku.

Jest to ten sam schemat działania, z którym mamy dzisiaj do czynienia.

Dzisiaj mówi się ludziom, że istnieje duże zagrożenie wirusowe, któremu się trzeba przeciwstawić, co ma ratować ludzkość przed niesamowitymi stratami. Dla tego należy wyłączyć wszystkie mechanizmy państwa demokratycznego, co pozwoli opanować sytuację.

Wirus jest instrumentalizowany pod realizowane celów politycznych, które to cele nie można zrealizować w sposób demokratyczny, ale tylko dyktatorski.

Tak jak za czasów Hitlera znaleźli się naukowcy popierający ideologię higieny rasowej Hitlera, tak obecnie znaleźli się naukowcy popierający ideologię groźnego korona wirusa.

Prowadzi to do powstania higieny socjalnej ludzi zaszczepionych i mających większe prawa, i ludzi niezaszczepionych mających ograniczone prawa. I to wszystko jest robione pomimo tego, że nie wiadomo jest czy szczepionka daje sterylną odporność, a więc przerywa łańcuch infekcji. I już takim ludziom daje się paszporty szczepienia, które dyskryminują ludzi nieszczepionych.

Jeśli ktoś nie widzi w tym upadku nauki i racjonalności, to jest beznadziejnym przypadkiem braku wiedzy, do której można się odwołać w procesie myślenia. Taka wiedza jest przez media krępowana, deformowana, wyśmiewana, i takich ludzi  szerzących fakty marginalizuje się w mediach i nazywa w sposób prowadzący do ignorowania ludzi tak mówiących.. 

To wszystko jest robione z powodu wirusa, który nie jest żadnym zagrożeniem dla populacji ludzkiej, a jego zagrożenia jest analogiczne do zagrożenia wychodzącego od grypy i wynoszącego 0,03% w skali globalnej.

Mamy zatem do czynienia ze zjawiskiem, które przerabialiśmy już w naszej historii.

Te same mechanizmy, te same restrykcje uzasadnione „wzniosłymi” celami ulepszenia człowieka. Analogiczne niszczenie ludzi jak za czasów NS, mających inne zdanie jak rządowe.

Jest to faszyzm w nowym wydaniu. Jak w porę nie zorientuje się większość i nie przeciwstawi temu, dojdzie znów do katastrofy humanitarnej.

Media w tym procesie grają decydującą rolę, dokładnie jak za czasów NS.

Media publiczne opłacane przez podatnika są przejęte przez ideologów i nie spełniają one roli informacyjnej dla tego, na którego są wikcie.

Media trzymają stronę tych sił, które prowadzą politykę rządową. Dokładnie jak za czasów Adolfa Hitlera.


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale