43 obserwujących
749 notek
313k odsłon
  1009   3

Konferencja Prasowa Patologów – O działaniu szczepionki na C-19.

----------------------------------

W instytucie patologicznym w Reutlingen w poniedziałek 20 września 2021 r. zostały przedstawione wyniki sekcji zwłok ośmiu osób, które zmarły po szczepieniu COVID19. Analizy tkanek przeprowadził patolog prof. dr. Arne Burkhardt i prof. dr. Walter Lang . Wyniki potwierdzają wypowiedź prof. dr. Peter Schirmacher, że w ponad 40 zwłokach poddanych autopsji, które zmarły w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu COVID-19, około jedna trzecia zmarła w wyniku szczepienia. W ramach transmitowanej na żywo konferencji prasowej pokazane zostały mikroskopijne szczegóły zmian w tkankach.

Na konferencji prasowej zostały przedstawione wynik analizy próbek szczepionek COVID-19 austriackiej grupie badawczej, co koresponduje, pokrywa się z ustaleniami naukowców z Japonii i USA. W szczepionce znaleziono niezadeklarowane składniki zawierające metal. Elementy szczepionki uderzają wizualnie ze względu na swój nietypowy kształt.

Wyniki śledztwa skutkują żądaniami prawnymi i politycznymi, na przykład, aby władze niezwłocznie zebrały informacje, aby móc ocenić zagrożenie dla zdrowia społeczeństwa, jakie szczepionki COVID-19 stwarza. Na przykład wczesne sygnały zmniejszonej płodności u osoby zaszczepionej można sprawdzić, patrząc na rejestr zapłodnienia in vitro. Rejestr nowotworów może być wykorzystany do zdobycia wiedzy na temat rozwoju nowotworu w wyniku modyfikacji genetycznych RNA wirusa. Należy rozważyć zawieszenie szczepień przeciwko COVID-19.

Na podstawie zebranych próbek z autopsji, omawiane było wiele przypadków bardzo nietypowych i do tej pory nieznanych zmian w płucach.

Ogólnie mówiono o amoku limfocytów, które znajdowały się w nietypowych miejscach i o dużej koncentracji, również w miejscach gdzie nie powinny się znajdować.

Główne przyczyny zgonów były spowodowane zakrzepicą krwi i zapaleniem mięśnia sercowego i zakłócenie rytmu akcji serca, aż do nagłego zatrzymania akcji serca i zgonu, co jest odnotowane nawet u młodych ludzi.

image

Wycinek fazy mięśnia sercowego a w nim widać leukocyty, co świadczy o stanie zapalnym.


image

Limfocyty między fazami mięśnia sercowego.Tu widać ładnie erytrocyty ustawiające się w kolejkę.


image

Mocna koncentracja limfocytów w dolnej części obrazu, świadczy o zapaleniu mięśnia sercowego.

Skutkiem ubocznym zapalenia mięśnia sercowego jest ograniczenie życia do 10 lat po zapaleniu.


image

Podobny obraz widzimy w płucach, gdzie doszło do dużej koncentracji limfocytów i płuca zawiodły.


image

Podobna sytuacja z płucami gdzie widzimy duże nagromadzenie limfocytów wokół naczynia krwionośnego.


image

Aorta otoczona z zewnątrz przez leukocyty. Nienormalna sytuacja.


Nie będę wchodził w dalsze szczegóły i przetłumaczał inne problemy wynikające ze szczepienia.

Powiem tylko, że działanie Morawieckiego jest nieodpowiedzialne.

Morawiecki nie musi znać ceny chleba, ale w sprawie rekomendowania szczepionki dzieciom, zanim podejmie taką decyzję, powinien coś na ten temat wiedzieć.

Wiadomo jest przecież, że skutki szczepienia dzieci w przyszłości nie zostaną bez śladu na całe ich życie, ponieważ będą to osoby ułomne nie tylko fizycznie.

Nie ma innej możliwości, ponieważ każde szczepienie niszczy komórki produkujące białko kolca.

Taki jest mechanizm działania szczepionki.

Komórki się zregenerują, ale nie wszystkie. Komórki serca tego nie robią i każde szczepienie osłabia nieodwracalne serce. Również komórki w mózgu nie mają własności regeneracji, a więc każdy powinien wiedzieć, jaki ma to wpływ na IQ dziecka.

Zainteresowanych szegółami odsyłam do strony https://pathologie-konferenz.de/ gdzie można zobaczyć nawet film, przepływ krwi i rolowanie się ciałek czerwonych.

-----------------------------------------------------------------

Uzupełnienie:

Dzisiejszy Przegląd Tygodnia. 

To jest Amok Limfocytów w Każdej Tkance i Organach  


image


Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale