45 obserwujących
790 notek
323k odsłony
  109   3

Powrót do rzeczywistości jest profitem dla wszystkich.

------------------------------------------------

Eric Clapton, który jest legendarnym gitarzystą, został nazwany kłamcą korona wirusa, jak podaje prasa w Austrii.image

Kto trzyma palca na pulsie wydarzeń pseudo pandemii, ten wie, że nikt inny jak Clapton opisywał, jakie miał poszczepienne skutki uboczne, jak również powiedział, że był to jego największy błąd zawierzyć tym, których zadaniem jest dbanie o zdrowie społeczeństwa, za co te osoby są opłacane z pieniędzmi podatnika. Wiele jego przyjaciół przechodziło infekcje korona wirusa bez żadnych problemów i uszczerbku na zdrowiu. Jednak ci przyjaciele, co się zaszczepili, mają w dużej części poszczepienne problemy a obecnie zapadają na różna dolegliwości, u których podłoża jest najprawdopodobniej wstrzyknięty w ciało preparat inżynierii genetycznej udającego szczepionkę.

Sekta korona wirusa jest tak radykalna w swoich poglądach, że nie przyjmuje do wiadomości faktu, iż dla 99,7% zakażonych tym wirusem nie zagraża zgon. Jest odwrotnie dla wyznawców sekty korona wirusa. Każdy, kto nie chce opuścić płaszczony rzeczywistości i zaprzeczyć tą rzeczywistość jest nazwany kłamcą korona wirusa.

Ta chora wizja rzeczywistości ogarnęła nawet wiele umysłów, które do tej pory zdały się być racjonalne czy nawet wybitne.

Jednak najwidoczniej ta wybitność była bardzo powierzchowna, skoro uległa tej propagandzie sekty korona wirusa. O tym mogłem się sam przekonać, kiedy koleżanka z Polski powiedziała mi, że ja zaprzeczam istnieniu korona wirusa. Pomimo tego, że ponad rok temu, jak byłem w Polsce, dałem jej materiały naukowe, w których był szczegółowy opis funkcjonowania procesu szczepienia preparatem mRNA i szczegółowej reakcji systemu odpornościowego na korona wirusa. Był to przedruk badań naukowych firmy BiomTech, jak również doświadczeń, które były przeprowadzone na zwierzętach, które zaczęły nagle po działaniu tego preparatu umierać.

Kiedy się spytałem tej koleżanki, na jakiej podstawie ona twierdzi, że ja zaprzeczam istnieniu czegoś, co jej rok temu wręczyłem w opisie badań naukowych, wtedy ona nabrała quasi wodę w usta.

Rozumiem, że przeżycie dysonansu poznawczego musi być szokiem dla ludzi zaszczepionych.

Dlatego mamy do czynienia z taką psychodynamiczną prymitywną formą obrony.

Ci ludzie są nieświadomi tego, że im szybciej przestaną zaprzeczać rzeczywistość, tym lepiej dla nich.

Bowiem już prowadzi się prace naukowe w kierunku zatrzymania procesów destruktywnych degradujących ciało i organy zaszczepionych. Im większy będzie quasi szum w tym kierunku, tym lepiej dla nich.


Temat uzupełniający.

Zmiana strategii, jako element przedłużenia wojny informacyjnej.
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale