53 obserwujących
964 notki
507k odsłon
  296   0

Dobrowolny obowiązek szczepienia

Dla rozsądnych i ostrożnych
Dla rozsądnych i ostrożnych

Podczas gdy nieliczne jednostki i organizacje podejmują nierówną walkę z globalistycznym agresorem, większość społeczeństw pozostaje pogrążona w błogiej beztrosce i pełnej nieświadomości tego co się wokół dzieje. Otoczeni niekończącym się nigdy propagandowym jazgotem na temat „pandemii”, bez pojęcia o autentycznych przyczynach całej sprawy i daleko wykraczających za „sanitarne ramki” totalnego projektu „IV Rewolucji Przemysłowej”

(https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/360), ustawiają się w kolejce do „szczepienia”.

Tymczasem amerykańska organizacja lekarzy zaprezentowała wyczerpujący przegląd informacji charakteryzujących te „szczepionki”:

https://www.americasfrontlinedoctors.com/the-stand-the-truth-about-the-covid-19-vaccine.html

Bez ogródek scharakteryzowała ona całą sprawę, jako „zbrodnię przeciw Ludzkości”, wychodząc z założenia, że nawet FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków) będąca jednym z promotorów tej zbrodni, nie odważyła się scharakteryzować tych „szczepionek” inaczej niż „eksperymentalny biologiczny preparat”. Zakwalifikowała w ten sposób całe przedsięwzięcie jako „kliniczny test”. Tak więc po raz pierwszy w historii świata przeprowadza się kliniczne badania na całej Ludzkości i to pod przymusem!

Aby oprzeć się temu terrorowi organizacja zbiera podpisy pod globalną petycją protestacyjną:

https://stopmedicaldiscrimination.org/

Zachęcam do spełnienia swego obowiązku obywatelskiego i podpisania jej, miast noszenia kagańca. Zdaję sobie jednak sprawę, że odzew będzie minimalny.

Bez względu na to jak potoczą się dalej sprawy projektu zwanego eufemistycznie IV Rewolucą Przemysłową ( pandemią covida), można bez wahania przyznać szatanowi fakt niebywałego triumfu. Udało mu się bowiem przekształcić 99%+ istot, które w zamierzeniu Stwórcy miały być ludźmi, czyli Dziećmi Bożymi, w twory wyzbyte nie tylko wszelkich wyższych atrybutów, ale nawet elementarnego zwierzęcego instynktu samozachowawczego.

Dla tej przygniatającej większości oferuję sugestię by zaczęła ona nosić dodatkowe kagańce także z tyłu, na wypadek ataku covida o tamtej strony.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale