50 obserwujących
857 notek
436k odsłon
  429   3

Dalszy scenariusz fałszywej pandemii

Scenariusz resetu, którego składnikiem jest tzw. „pandemia” rozpisany jest identycznie dla całego globu. Różnice pojawiają się jedynie w terminach i metodach wdrażania poszczególnych jego elementów. Przy czym w zależności od cech psychologicznych poszczególnych narodów charakteryzują się one różnymi „folklorystycznymi” zabarwieniami.

Przodującymi państwami w tym procesie, to całkowicie już odczłowieczone kraje anglosaskie, takie jak (wymieniam w kolejności ich osiągnięć): Nowa Zelandia, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Stany Zjednoczone.

Państwa, w których społeczeństwa ciągle jeszcze zachowały niektóre ludzkie atrybuty, takie jak Meksyk, „Wolny Stan Florydy”, Filipiny, itp., pozostają nieco w tyle.

Aby nie być zaskoczonym nadchodzącymi wydarzeniami warto poznać rozpiskę scenariusza na najbliższe miesiące w którymś z „przodujących” państw. Takie cechy nosi najnowszy artykuł Garego Barnetta zatytułowany : „The Next Phase of This Fake Pandemic Will Be Premeditated Mass Murder by ‘Vaccine’” (Następną fazą tej fałszywej pandemii będzie ludobójstwo z premedytacją za pomocą ‘szczepionki’; https://www.lewrockwell.com/2021/04/gary-d-barnett/the-next-phase-of-this-fake-pandemic-will-be-premeditated-mass-murder-by-vaccine/ ).

Poniżej parafraza treści tego artykułu w języku polskim:

„Scena pod następny akt jest gotowa, a ludzie nadal śpią. To, że państwo wydało wojnę Amerykanom jest dla większości faktem nieznanym. Kiedy mordy staną się masowe, barany zostaną poinformowane, że jest to wynik nowej mutacji wirusa, a winę za zaistniałą sytuację ponoszą właśnie one poprzez niewystarczająco szybkie poddanie się zastrzykom trucizny w „szczepionce” rozprowadzanej przez przestępczy aparat państwowy.

Nie miejcie żadnych wątpliwości, to wy jesteście wrogami państwa w tej wojnie przeciw ludzkości. Wykreowana pandemia zaczęła się od kłamstw, kontynuowanych zmasowana propagandą, tworzącą z niczego ekstremalny strach i panikę.

Takie oblicze ma prawdziwy krajowy terroryzm w wykonaniu rządu USA kontrolowanego przez jego pryncypałów takich jak Council on Foreign Relations, Komisja Trójstronna, Grupa Bilderberga, bankierzy, technologiczne, farmaceutyczne i medyczne korporacje.

To co się dzieje można nazwać kryzysowo kierowanym terroryzmem. Mamy do czynienia z niekończącym się ciągiem fałszywych kryzysów, określanych jako tak niebezpieczne, że władze zmuszone są do podjęcia szczególnych kroków, zaczynając z federalnego centrum, aż do lokalnych administracji. W rezultacie uzyska się totalne nasycenie metod wdrażania, powodujące brak jakiejkolwiek alternatywy. Ponieważ jest to świadomie spreparowane, owa tyrania wdrażana będzie poprzez propagandę i nacisk środowiskowy.

Celem tych totalitarnych monstrów, jest zastrzyknięcie każdego Amerykanina eksperymentalną substancją zmieniającą psychikę, ciało, genetykę i wprowadzającą system operacyjny do mózgu pacjenta.

Substancja ta nie jest żadną szczepionka, ale kontrolno-depopulacyjnym narzędziem, spreparowanym w celu spowodowania choroby i śmierci.

Powstała sytuacja będzie tłumaczona pojawieniem się nowej mutacji Covid-19, co spowoduje wśród populacji jeszcze większy strach i panikę. Ten nigdy nie kończący się kryzys spowoduje, że coraz więcej Amerykanów będzie dobrowolnie poddawało się „szczepieniom”.

Pomimo to ciągle będą osoby odmawiające zastrzyku. Dlatego rozpracowuje się system „paszportów szczepienia” umożliwiających dostęp do infrastruktury społeczno-gospodarczej. W Nowym Jorku już dziś funkcjonuje ten system i nieustannie się rozrasta.

Końcowym celem jest zaszczepienie każdego mieszkańca planety i uzyskanie nad nim totalnej kontroli; wtedy droga do pełnej i szybkiej depopulacji za pomocą „szczepionki” ruszy pełna parą.

To co się obecnie dzieje było otwarcie zapowiadane całkiem niedawno, ale wszystko wskazuje na to, że tylko nieliczni zwrócili nań uwagę. Żyjemy w społeczeństwie, które nie zauważa tego co ma przed swoim własnym nosem. Celową ucieczką od prawdy charakteryzuje się społeczeństwo głupców gotowe na niewolnictwo; społeczeństwo gotowe na masowe samobójstwo.

Taka sytuacja mogła nastąpić jedynie w społeczności całkowicie zależnej od władzy, w pełni zindoktrynowanej, wykastrowanej intelektualnie i bezgranicznie naiwnej.”

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale