50 obserwujących
856 notek
435k odsłon
  236   2

Dr David Martin i dr Judy Mikovits o kulisach „plandemii”

W niedawnym wywiadzie z adwokatem Reinerem Fuellmichem dr David Martin szczegółowo opisuje, w jaki sposób patenty na koronawirusy Sars zostały uzyskane przed jakimikolwiek „wybuchami epidemii”, podobnie jak patenty na „białka kolczaste” do produkcji szczepionek, które 20 lat wyprzedzają obecnego wirusa COVID-19.

Pierwotne badania nad tymi szczepionkami były przeznaczone do celów weterynaryjnych na królikach i psach, a następnie zostały wykorzystane w 2002 r. i później przez Anthony'ego Fauciego i amerykański Narodowy Instytut Zdrowia do badań nad szczepionkami na AIDS. Następnie DARPA zaangażowała się w zastosowanie ich w charakterze „broni biologicznej”.

Kiedy Anthony Fauci początkowo próbował uzyskać patent na szczepionkę mRNA przeciwko HIV, został odrzucony przez urząd patentowy, ponieważ jego szczepionka mRNA nie spełniała prawnej definicji „szczepionki”, a jedynie broni biologicznej. Wtedy też przeniósł on swe badania do Chin, tworząc wokół laboratorium taką strukturę formalno-prawną, która umożliwiała stronom amerykańskiej i chińskiej przerzucać na siebie nawzajem odpowiedzialność za prowadzone w Wuhan prace i unikać w ten sposób odpowiedzialności prawnej.

W taki to sposób „przefarbowano” broń biologiczną na szczepionkę, którą wtłacza się dziś pod przymusem i szantażem całej Ludzkości.

Wszystkie szczegóły tej zbrodni przedstawia pełnometrażowy film dokumentalny pt. PLANDEMIC, zaprezentowany online na przekór ogromnej opozycji i prób jego cenzury.

Mikki Willis wyświadczył światu ogromną przysługę, udostępniając ten film publiczności bezpłatnie . Jeśli powyższy hiperlink nie zadziała, to film można znaleźć na zacytowanym poniżej portalu.

https://healthimpactnews.com/

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale