53 obserwujących
964 notki
510k odsłon
  423   2

Kolejny sezon covidowy ante portas

Globaliści solidnie przygotowują się do „kolejnej fali”, która będzie wzmocniona ofiarami pierwszej tury „szczepień”.

Według sanitarnych wytycznych, lista symptomów identyfikujących zarażenie mitycznym wirusem covid jest IDENTYCZNA ze spisem „efektów ubocznych stosowanych szczepionek”. Zgodnie ze wspomnianymi wytycznymi, za oficjalnie „zaszczepionego” uznaje się osobę po dwu tygodniach od przyjęcia zastrzyku. Tak więc ewentualne symptomy; choroba lub śmierć tej osoby w ciągu wspomnianego okresu zaliczona zostaje automatycznie do „infekcji mitycznym covidem”.

Natomiast po dwu tygodniach wszyscy i tak zapomną, że ofiara była poddana szprycowaniu i nie będą się interesować przyczynami choroby lub śmierci. Jedynym więc momentem ewentualnej śmierci, który można będzie przypisać „zbawiennej szczepionce”, to sama chwila szprycowania.

W ten to prosty sposób oprawcy zabezpieczają się przed ewentualnym dotarciem prawdy do ofiar ludobójstwa. Mając „statystyczny” problem z głowy, mogą skupić się na zadaniu wymordowania młodego pokolenia uczniów i studentów w ramach drugiego etapu „akcji szczepiennej”.

Nie ma przy tym wątpliwości, że unisono naszych „władców”, „ekspertów medialnych”, „medyków”, „autorytetów kościelnych” i innej tym podobnej swołoczy uwiarygodni społeczeństwu „jedynie słuszną prawdę”.

Nie wszędzie jednak wspomniane „elity” są tak plugawe, jak w III RP.

Dla przykładu:

Rumunia wstrzymuje import szczepionek, zamyka centra szczepień, przenosi zapasy szczepionek do Wietnamu, Irlandii, Korei Południowej itd.

Ludzie ich nie chcą. Zamiast próbować ich zmuszać, rząd szanuje ich wolę

Rumunia zamyka 117 ośrodków szczepień przeciwko Covid — 7 lipca, Associated Press:

Spadek popytu na szczepienia przeciwko koronawirusowi w Rumunii skłonił władze do zamknięcia 117 ośrodków szczepień i skrócenia harmonogramu w 371 innych, poinformowali we wtorek urzędnicy ds. zdrowia.

„W poprzednim tygodniu ponownie oceniliśmy skuteczność stałych punktów szczepień. Około 80% stałych ośrodków szczepień szczepi mniej niż w 25% zdolności przydzielonych do każdego strumienia.” powiedział szef krajowego komitetu ds. szczepień, Valeriu Gheorghita.

Rumunia wstrzymuje większość importu szczepionek przeciwko Covid-19, ponieważ ludzie unikają szczepień — The Irish Times, 1 lipca:

Rumunia wstrzymał import większości szczepionek przeciwko Covid-19. po spowolnieniu pędu do szczepień skłoniło to rząd do sprzedaży ponad miliona dawek za granicę.

Rumunia zacznie niszczyć przeterminowane szczepionki przeciw COVID-19 w miarę spadku liczby szczepień — Insider Rumunii, 25 czerwca:

Rumunia może zacząć niszczyć niektóre szczepionki przeciw COVID-19 otrzymane na początku tego roku, ponieważ mają one utracić okres ważności.

W rezultacie Rumunia posiada teraz nadwyżkę szczepionek i zacznie niszczyć niektóre z niewykorzystanych dawek otrzymanych na początku tego roku, ponieważ wkrótce przeterminują się one. Około tydzień temu władze poprosił dostawców o wysłanie mniejszej liczby szczepionek na COVID-19 niż planowano z tego samego powodu.

Premier Rumunii nie chce innych zasad dla zaszczepionych i nieszczepionych — Universulnet.com, 28 sierpnia

Premier Florin Citu powiedział w sobotę, że nie jest za wprowadzeniem różnych zasad dla ludzi w miejscach publicznych, w zależności od tego, czy otrzymali szczepionkę przeciw Covid, czy nie.

„Nie jestem zwolennikiem oddzielania szczepionych od nieszczepionych chodzących do centrum handlowego” powiedział.

„Centra handlowe były otwarte w zeszłym roku, kiedy nie mieliśmy szczepionki. Byłoby zabawne i absurdalne zamykanie ich teraz, gdy mamy takie rozwiązanie: „szczepionkę” – powiedział podczas wizyty w centrum szczepień w północnym mieście Botosani.

Bułgaria i Rumunia mają niski wskaźnik szczepień – i niski wskaźnik COVID — Wiadomości LifeSite, 27 sierpnia:

Wbrew oczekiwaniom mocno promowanym przez polityków, media i instytucje zdrowia publicznego, Bułgarzy i Rumuni odnotowali tego lata niewielką liczbę zakażeń COVID-19, ponieważ nadal odmawiali przyjęcia szczepionek COVID.

W rzeczywistości Bułgaria i Rumunia mają jedne z najniższych wskaźników zakażeń COVID na 100,000 osób w Europie, zgodnie z danymi z 22 sierpnia Analizy statystycznej krajów europejskich.

„Obecny wskaźnik szczepień w Rumunii jest o połowę niższy niż w Bułgarii (0.13 szczepionek na 100 mieszkańców średnio w ciągu ostatnich siedmiu dni) i 7.5 razy niższy niż średnia UE (0.45 szczepionek na 100 mieszkańców)” Rumunia Insider. „Z drugiej strony Dania podała średnio 0.94 dawki szczepionki na 100 mieszkańców w ciągu ostatnich siedmiu dni”. Wskaźniki szczepień w Bułgarii i Rumunii od czasu szczepienia w 2020 r. nie różnią się znacząco.

Te dwa kraje znajdują się w pobliżu Danii pod względem najniższego wskaźnika infekcji na kontynencie.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale