50 obserwujących
897 notek
455k odsłon
  277   1

Półtrupy amerykańskiego Sanepidu

Pójdźmy wszyscy do szprycowni
Pójdźmy wszyscy do szprycowni

Nawiązując do niekończącej się polemiki pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami „szczepień”, pomiędzy „rozumnymi” rodakami, którzy czerpią swą wiedzę o „Polsce i świecie współczesnym” z mediów głównego nurtu i biuletynów rządowych, a „oszołomami” snującymi bajki z repertuaru „teorii spiskowych”, pragnę zadedykować link do oficjalnej strony rządu amerykańskiego: https://www.cdc.gov/cpr/zombie/index.htm, będącej czymś w rodzaju odpowiednika polskiego Sanepidu, który zadedykował cały rozdział na swej stronie zagadnieniu zwanemu po angielsku „Zombie Preparedness”, co oznacza w wolnym tłumaczeniu „Przygotowanie do obrony przed półtrupami”. W rozdziale owym można znaleźć wiele ciekawych informacji i praktycznych rad dla wszystkich, nie wyłączając dziatwy szkolnej i jej nauczycieli.

Rozdział ten funkcjonuje już na portalu CDC od jakiegoś czasu, ale ostatnio zaczyna „nabierać rumieńców”, gdyż temat jest coraz bardziej na czasie. Nie, to nie ze względu na rosnącą popularność hollywoodzkich dreszczowców i horrorów, ten temat stał się tak interesujący, ale ze względu na szeroko już rozwinięty program „szczepień anty-covidowych”, które stanowią niewyczerpalne źródło wspomnianych zombie. A ponieważ wszystko jest jeszcze przed nami, to troskliwe władze uprzedzają obywateli o metodach obrony przed półtrupami.

Nie będę tu sugerować Sanepidowi pójścia w ślady CDC, bo jestem przekonany, że zarówno ta organizacja, jaki i wszystkie inne struktury naszych troskliwych władz centralnych i regionalnych już szykują obywatelom odpowiednią pomoc w tej dziedzinie. Jedyne do czego są one zdolne to kopiować rozwiązania swych amerykańskich pryncypałów.

No oczywiście lepszym pomysłem byłoby przekształcenie naszych ukochanych władców w zombie, no ale na to w społeczeństwie nie ma dość jaj i rozumu!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Zobacz galerię zdjęć:

Bądź gotowy zmiatać płody szepień
Bądź gotowy zmiatać płody szepień Uczmy dziatki dla gratki Z Kill Gatesem pod rękę
Zombie puka do drzwi
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale