50 obserwujących
897 notek
455k odsłon
  266   3

Globaliści wzmagają agresję na Ludzkość

Nadchodząca na północnej półkuli jesień, stanowi bodziec do rozpoczęcia kolejnego etapu depopulacji.

Jednak zanim kinetyczny element tego ataku nastąpi, globaliści uporządkowali problemy prawne związane ze „szczepionką”.

Ponieważ zarzucano im, że wstrzykiwana masowo obywatelom trucizna nie spełnia definicji „szczepionki”….zmienili ją na bardziej odpowiednią.

Na zamieszczonej rycinie przestawione są definicje „szczepienia”, akceptowane przez CDC, w przeszłości i tej, która obowiązuje od września tego roku:

Według tradycyjnej definicji, za szczepienie uznaje się zastrzyk osłabionych infekcyjnych patogenów w celu zapobieżenia potencjalnej chorobie.

Obecnie „szczepienie” to akt inokulacji w celu wytworzenia zabezpieczenia przed specyficzna chorobą.

Można więc już swobodnie uznać każdy zastrzyk za „szczepionkę”, którego intencją jest ochrona przed chorobą. Przy czym nie powinniśmy wątpić, że zamiary Kill Gatesa i jego spółki złożonej z administracji poszczególnych państw świata, tego właśnie dla nas pragną!

Otwartą kwestią pozostaje natomiast dylemat, czy im się te życzenia ziszczą?!

Pozostawiając dylematy filozofom, globaliści ruszyli do akcji w „przodującym państwie świata”. Poniżej tłumaczenie fragmentu artykułu na ten temat.

Biden wydaje federalny zrządzenie nakładające obowiązek „szczepienia”:https://healthimpactnews.com/2021/we-are-living-through-the-greatest-scam-and-cover-up-in-human-history-are-you-prepared-for-what-comes-next/:

„W tym tygodniu administracja Bidena zrobiła coś, czego nie zrobił żaden inny prezydent w historii Stanów Zjednoczonych: wydał federalne rozporządzenie wymagające od ludzi otrzymania „szczepionki” jako warunku zatrudnienia. Jego zarządzenie obejmowało pracowników federalnych i prywatne firmy zatrudniające ponad 100 pracowników.

Jednak niektóre korporacyjne organizacje medialne twierdzą, że owo rozporządzenie zawiera pewne wyjątki, nie oparte na zwolnieniach religijnych lub medycznych, ale najwyraźniej oparte na uprzywilejowanym statusie politycznym.

Ponadto sekretarz prasowy Białego Domu przyznał, że rozporządzenie nie dotyczy nielegalnych imigrantów przechodzących przez granicę.

Jest więc oczywiste, że nie ma nic wspólnego ze zdrowiem publicznym i ma wszystko wspólne z zaspokojeniem wymagań globalistów z Wall Street i Wielkiej Farmacji.

Dotychczas przepisy i zarządzenia dotyczące szczepień były kwestią stanową.

Należy zauważyć, że jest to zarządzenie wykonawcze, a nie prawo. Jest wysoce nieprawdopodobne, aby taka ustawa została kiedykolwiek przegłosowana przez Kongres.

Byłoby naiwnością oczekiwać, że zostanie to obalone przez sądy. Niektóre sądy mogą to zrobić, ale Sąd Najwyższy jest pod ścisłą kontrolą korporacyjnych miliarderów i bankierów, którzy faktycznie rządzą tym krajem.

Prawie wszystkie posunięcia związane z COVID-19 były nielegalne.

To, czego jesteśmy dziś świadkami i przez co przechodzimy, jest największym oszustwem w historii ludzkości, które teraz również przekształca się w największą zbrodnię, ponieważ ludzie poszkodowani przez szczepionkę, którzy wzięli eksperymentalne zastrzyki terapii genowej, wypełniają nasze szpitale, podczas gdy rząd i media okłamują amerykańską opinię publiczną i obwiniają za to nieszczepionych.

Ostatnie dane z rządowego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych dotyczących szczepień (VAERS) miał miejsce wczoraj (9.10.21):

Z ograniczonych danych, które CDC jest skłonne ujawnić, obecnie zarejestrowano 14 506 zgonów po szczepieniu COVID-19, co stanowi ponad dwa razy więcej zgonów odnotowanych po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat.

Podczas gdy niektórzy ludzie zaczynają się teraz budzić i zdawać sobie sprawę, że cała narracja na temat COVID była oszustwem i że są okłamywani w odniesieniu do rzekomego bezpieczeństwa i skuteczności zastrzyków COVID, większość ludzi najwyraźniej wciąż nie wie o tym, że politycy są marionetkami do realizacji tego programu eugenicznego globalistów.

Jest to kampania eugeniczna mająca na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata i znacznego zmniejszenia światowej populacji, i nie jest to już teoria spiskowa, ponieważ otwarcie opublikowali ten program dla każdego, kto ma oczy do patrzenia i uszy do słuchania.

Ale to, co dziś jest szczególnie niepokojące, to to, co się dzieje i co jest planowane dla naszych dzieci. Dzieci w wieku od 12 do 15 lat zostały już zatwierdzone do otrzymywania tych niebezpiecznych zastrzyków terapii genowej.”

Sytuacja ta powoduje coraz większy rozłam pośród poszczególnych stanów. Załączona mapka ukazuje w kolorze czerwonym te spośród nich, które są w opozycji do zarządzenia Bidena.

Niedługi czas pokaże, czy ten krok waszyngtońskiej administracji stanie się przysłowiową kroplą przepełniającą czarę goryczy i spowoduje rozpad USA na poszczególne stany, lub ich grupy.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Zobacz galerię zdjęć:

świat pod naporem globalistów
Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale