53 obserwujących
960 notek
500k odsłon
  206   6

Pandemia ospy ante portas!


W początkowej fazie covidowej pandemii nie było jasności pośród uczciwej i profesjonalnej części światowego środowiska medycznego i naukowego odnośnie wymiaru zachodzących wydarzeń.

Po z górą dwu latach jej wdrażania, sytuacja wydaje się być całkowicie klarowną w oczach większości specjalistów ( https://americasfrontlinenews.com/post/listen-aflds-frontline-roundup ).

Mityczny covid to niemniej ni więcej tylko kolczaste proteiny (spike proteins), które wprowadzane były do organizmu za pomocą zastrzyków zwanych „szczepionką”. Oprócz wspomnianych protein zastrzyki zawierały mRNA umożliwiający genetyczną modyfikację osoby, oraz szereg innych toksycznych materiałów, zmieniających się sukcesywnie dla niepoznaki w trakcie kolejnych szarży procesu produkcyjnego wszystkich czterech zachodnich wytwórców.

Ponieważ program „szczepień” zakończył się tylko częściowym powodzeniem, Kill Gates, już w zeszłym roku wizjonersko przewidział nową falę pandemii, tym razem małpiej ospy, której światową premierę możemy właśnie obserwować.
Pfizer przygotował już znaczną ilość „szczepionki” przeciw wirusowi ospy, a rząd USA zdążył na czas z jej zakupem.
Mechanizm nowej „pandemii” będzie identyczny jak w przypadku covida:

Bioterrorystyczna prowokacja CIA i komunistycznych Chin przy użyciu nietoperzy (teraz zapewne zostaną do tego celu użyte małpy);
Rozpętanie globalnej histerii przy pomocy korporacyjnych mediów;
Wdrażanie lockdownów, socjalnego dystansu, kagańców i innych metod sanitarnego terroru;
Program masowych przymusowych „szczepień”.

Przy czym teraz sprawa jest jasna: „szczepionka” zawiera wirusy ospy i ona będzie nową pandemią.
SZCZEPIOKA PRZECIW COVIDOWI Z DEFINICJI JEST TOŻSAMA Z PANDEMIĄ COVIDA.
SZCZEPIONKA PRZECIW OSPIE Z DEFINICJI BĘDZIE TOŻASMĄ Z PANDEMIĄ OSPY!
Dwa powyższe zdania stanowią meritum największej zbrodni ludobójstwa w całej historii Ludzkości. Nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości zarówno medycy, jaki i naukowcy (autentyczni), wzywając obywateli do odrzucenia inokulacji i rozpoczęcia akcji karania obłąkanych zbrodniarzy globalistycznych, którzy uważając się za bogów, podjęli mozół likwidacji Ludzkości, czego kolejnym dowodem jest zjazd WEF z ostatniego weekendu:


Cała ta monstrualna zbrodnia została metodycznie przygotowana na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, jako główny element wdrażania NWO/ Agenda 2030.
Do jej wypełnienia wprzężono na świecie setki tysięcy „polityków”, propagandzistów, „medyków”, członków administracji i struktur siłowych poszczególnych państw itp.. Karność i posłuszeństwo wykonawców utrzymywano za pomocą pieniądza, stanowisk, tytułów, oraz szantażu, gdyż do grona siepaczy zapraszani byli tylko dostatecznie skompromitowani osobnicy.
Obecna dynamika sytuacji jest tak duża, że jeśli Ludzkość nie powstrzyma tych szaleńców DZIŚ, to juro będzie już za późno! Takie przesłanie pochodzi od wszystkich bez wyjątku organizacji walczących z globalizmem. Osobiście od lat monitoruję je i NIGDY nie zaobserwowałem takiej jednomyślności.

Architekci tej zbrodni muszą zostać zdemaskowani, aresztowani i osądzeni.
Pomimo, że wszystkie bez wyjątku aparaty władzy państwowej są kontrolowane przez globalistyczną agenturę, to świadomość „bycia następnym w kolejce” do zagłady, powinna uświadomić tym mniej skorumpowanym i posiadającym resztki rozumu, sumienia i instynktu samozachowawczego, konieczność NATYCHMIASTOWEGO działania!
https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale