Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
160k odsłon
331 odsłon

Grecja otwiera się na turystów. Polacy jednak nie wjadą.

Wykop Skomentuj8

15 czerwca, Grecja otwiera swoje granice dla turystów z 29 krajów. Polski na liście nie ma i to pomimo tego, że codziennie TVPiS mówi nam jak doskonale sobie miłościwie panująca nami władza poradziła z epidemią. 

Prawda jednak jest taka, że Polska jest jednym z nielicznych krajów Europy, gdzie wskaźnik R jest powyżej 1 i liczba zakażonych zamiast spadać, ciągle przybywa. U wszystkich naszych sąsiadów, poza Ukrainą i Białorusią wskaźnik R jest znacznie poniżej 1 i dla nich Grecja otworzyła swoje granice.

Lista obywateli krajów, którzy będą wpuszczeni do Grecji od 15 czerwca:

Niemcy, Austria, Norwegia, Cypr, Izrael, Szwajcaria, Japonia, Malta, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Australia, Nowa Zelandia, Północna Macedonia, Albania, Estonia, Łotwa, Liban, Litwa, Węgry, Korea Południowa, Serbia, Czarnogóra, Rumunia, Słowenia, Słowacja, Czechy i Finlandia.


https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-greece-tourism/greece-to-open-to-tourists-from-29-countries-from-june-15-idUSKBN2351NZ

 

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości