krs
4 obserwujących
10 notek
2259 odsłon
  146   0

Pohukiwania "Starego"

Źródło:http://encyklopediateatru.pl/przedstawienie/17012/nastasja-filipowna
Źródło:http://encyklopediateatru.pl/przedstawienie/17012/nastasja-filipowna

"Protest merytorycznie bezprzedmiotowy. Obecny wyrok TK nie oznacza Polexitu, a jest jedynie powieleniem linii orzeczniczej poprzednich składów TK, m.in. za prezesury Safjana. Dorabianie "gęby" przeciwnikom politycznym miało zupełnie inny cel niż troska o pozostanie Polski w UE. Cel jest jeden i zawsze ten sam od 2015r. - odsunąć PiS od władzy. Oczywiście opozycja ma prawo do walki o władzę, ale używa środków nieadekwatnych. Pohukiwania na wiecach i projekcje nieistniejących problemów, przy dużej skali agresji i wręcz histerii nie sprawią, że społeczeństwo nagle zacznie głosować inaczej niż dotychczas. Do tego potrzebne są bodźce pozytywne, a tego opozycja nie robi. Z mojego punktu widzenia to głupota, ale pokazuje, że opozycji brakuje skonkretyzowanych propozycji dla Polski i Polaków, więc posługuje się jedynym dostępnym narzędziem - próbą zohydzania przeciwników politycznych i fałszywym przedstawianiem rzeczywistości. Na razie doprowadziło to jedynie do polaryzacji społeczeństwa i nie wniosło wartości dodanej do przekazu, co tak na prawdę i konkretnie opozycja ma do zaproponowania Polakom ( a nie jedynie zwolennikom opozycji)"

Tym komentarzem dałem odpowiedź "Staremu" na jego kolejne projekcje chorej osobowości. Nie linkuję tekstu do którego się odniosłem, dość powiedzieć, że odpowiedź nie była po "jedynej słusznej linii" którą reprezentują do tej pory nie zablokowani komentatorzy konta "Starego".

Tak więc po raz wtóry w mej kolejnej anonimowej tożsamości zostałem zablokowany przez gościa, którego psychoza osiągnęła już stadium wprost proporcjonalne do poziomu głupoty, reprezentowanej przez niego.

Dlaczego głupoty ?

No bo zmiana nicka zajmie mi jakieś 2 minuty, a potem mogę znów wejść na rzeczone konto "Starego" , napisać, aby pocałował mnie w tyłek i znów zmienić konto. I tak w nieskończoność.

Panie "Stary", jesteś pan przewidywalny jak partia, która pan reprezentuje i z której się pan wywodzi. Jesteś pan też kwintesencją zachowań zwolenników tej partii, któremu nawet nie warto w twarz splunąć. Warto jednak napisać, że eksperyment na panu się udał. Zabolało chyba stwierdzenie "głupota", nieprawdaż ?Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale