13 obserwujących
2476 notek
363k odsłony
  84   0

JarKacz: Mam Pegasusa... i co mi zrobicie?

CYTAT:

Kaczyński potwierdził, że PiS posiada Pegasusa i został on zakupiony z pieniędzy z Funduszu Sprawiedliwości

Ale najlepsze są komentarze:

Tomasz Siemoniak: Kaczyński przyznaje, że służby kupiły Pegasusa z Funduszu Sprawiedliwości i używały go do inwigilacji Krzysztofa Brejzy. Robi idiotę z premiera Morawieckiego i konsolarzy z PiS.

Roman Giertych: Czy premier Morawiecki zdementuje jako fake news informacje pochodzące od wicepremiera jakoby Pegasus jednak był?

Kamil Dziubka: Prezes do ministra Wosia i innych: Dobra, chłopaki, już nie musicie robić z siebie głupków

Marcin Wyrwał: Kaczyński potwierdza, że Polska ma Pegasusa. Woś: nie wiem, co to jest Pegasus. Można wierzyć polskiej władzy, co nie?

Michał Szułdrzyński: To, co JK zrobił panom Foglowi, Wosiowi, Morawieckiemu czy innym, którzy zaprzeczali ws. Pegasusa, jest tak niewyobrażalnie okrutne...

Kataryna: Jakie są szanse, że ktoś tak cynicznie i ostentacyjnie okłamany ws. samego zakupu Pegasusa uwierzy teraz w zapewnienia, że nie był on wykorzystywany do inwigilowania opozycji? Kłamstwo trzeba mieć przemyślane do samego końca. Teraz nawet Kurski z Kanią tego nie sprzedadzą

Bartosz Wieliński: Kaczyński musi mieć bardzo niską opinię o młodych czynownikach PiS. Kombinowali jak tu sprawę Pegasusa wyśmiać, wklejali zdjęcia konsol do gier, które dostali na komunię, jeden o reptilianach gadał. Kaczyński przyznając, że kupił Pegasusa, zrobił z nich po prostu durni.

Szymon Jadczak: Jarosław Kaczyński pogrążył dziś też Mateusza Morawieckiego. Morawiecki kłamał parę dni temu, że wiadomości o używaniu Pegasusa to fake newsy. Dziś Kaczyński potwierdza, że polskie służby kupiły i używają Pegasusa.

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale