13 obserwujących
149 notek
89k odsłon
  629   0

Putin powiedział NIE dla NWO, panie Morawiecki

Wczoraj(?) podczas spotkania online WEF (Światowego Forum Ekonomicznego) prezydent Putin nakreślił własną wizję rozwoju przyszłości świata. Niektóre z celów Wielkiego Resetu oczywiście zmieściły się w jego wizji, ale generalnie stawia na państwo, a nie na monopolistyczne korporacje, stawia na przedsiębiorczość ludzi a nie na centralistyczne sterowanie gospodarki. Wskazał jakie są zagrożenia w realizacji programu Wielkiego Resetu i najwyraźniej się odciął od tego pomysłu.

Radzę wszystkim lewakom odsłuchać to wystąpienie, bo właśnie stracili grunt pod nogami i ich wizja NWO upadła.

Warto się skupić na fragmencie z 50:37, gdzie mówi:

"...era związana z próbami budowy scentralizowanego, jednobiegunowego PORZĄDKU ŚWIATA się skończyła, a nawet jeszcze się nie zaczęła. Były próby zrobienia tego, ale takie monopole są sprzeczne z kulturową i historyczną różnorodnością naszej cywilizacji."

Czy ma to znaczenie dla poszczególnych krajów? W moim mniemaniu jest to fundamentalne dla dalszych losów świata. Bez Rosji nie da się zbudować NWO, bo Rosja na to nie pozwoli. Upadek Ameryki spowodował, że teraz Rosja odgrywa kluczową rolę w budowie równowagi na świecie. Panowie premierzy skorumpowanych rządów z własnymi szajkami proszę przygotować szczoteczki do zębów i pożegnać się z rodziną.

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale