13 obserwujących
149 notek
89k odsłon
  387   0

Klaus Schwab. Co smaży nam "Wielki Transhumanista"

Poniższe to są wyrywki z pracy Johnny Vedmore o Klausie Schwabie, dziennikarza śledczego i muzyka z Cardiff (Walia).

Czy prawdziwy Klaus Schwab to uprzejma postać starego poczciwego wujka, który pragnie uczynić dobro dla ludzkości, czy też tak naprawdę jest synem nazistowskiego kolaboranta, który wykorzystywał niewolniczą siłę roboczą i pomagał nazistom w zdobyciu pierwszej bomby atomowej? 

Urodzony w Ravensburgu w 1938 roku Klaus Schwab jest dzieckiem Niemiec Adolfa Hitlera, państwa policyjnego zbudowanego na strachu i przemocy, praniu mózgu i kontroli, propagandzie i kłamstwie, industrializmie i eugenice, dehumanizacji i „dezynfekcji”, na mrożącej krew w żyłach i imponującej wizji „nowego porządku”, który będzie trwał tysiąc lat.

Wydaje się, że Schwab poświęcił swoje życie na ponowne wymyślenie tego koszmaru i próbę przekształcenia go w rzeczywistość nie tylko dla Niemiec, ale dla całego świata.

Jak zobaczymy, on i jego wspólnicy wykorzystują kryzys Covid-19 do ominięcia demokratycznej ścieżki, pokonania opozycji, przyspieszenia ich programu i narzucenia go reszcie ludzkości wbrew naszej woli, określając to jako „Wielki Reset”.

Schwab nie jest oczywiście nazistą w klasycznym tego słowa znaczeniu, nie będąc ani nacjonalistą, ani antysemitą, o czym świadczy nagroda im.Dana Davida w wysokości 1 miliona dolarów, którą Izrael przyznał mu w 2004 roku.

Ale faszyzm XXI wieku znalazł różne formy polityczne, dzięki którym mógł kontynuować swój główny projekt przekształcania ludzkości tak, by pasowała do kapitalizmu, za pomocą jawnie autorytarnych środków.

Ten nowy faszyzm jest dziś rozwijany pod postacią globalnego zarządzania, bezpieczeństwa biologicznego, „Nowej Normalności”, „Nowego Ładu dla Natury” i „Czwartej Rewolucji Przemysłowej”.

Oryginalny faszystowski projekt we Włoszech i Niemczech polegał na połączeniu państwa i biznesu.

Komunizm przewiduje przejęcie biznesu i przemysłu przez rząd, co - teoretycznie! - działa w interesie ludu, faszyzm polegał na wykorzystaniu państwa do ochrony i wspierania interesów zamożnej elity.

Schwab kontynuował to podejście w zdenazyfikowanym kontekście powojennym, kiedy w 1971 roku założył Europejskie Forum Zarządzania, które odbywało coroczne spotkania w Davos w Szwajcarii.

Tutaj promował swoją ideologię kapitalizmu „interesariuszy”, w ramach którego przedsiębiorstwa były zapraszane do bliższej współpracy z rządem.

Więcej można przeczytać w oryginalnym artykule:

https://gsiexchange.com/the-truth-about-klaus-schwab-and-the-great-reset/.

Ja dla zachęty wstawię parę "kąsków":

"...przedefiniował istotę ludzką, ale nie jako obywateli, wolne jednostki lub członków społeczności, ale jako drugorzędnych uczestników wielkiego przedsięwzięcia komercyjnego",

"„Partnerstwa” (publiczno-prywatne), które tworzą WEF, mają na celu zastąpienie demokracji globalnym przywództwem składającym się z ręcznie wybranych i niewybranych osób, których obowiązkiem nie jest służba społeczeństwu, ale narzucenie rządów 1% społeczeństwa przy jak najmniejszej ingerencji ze strony reszty z nas, jak to tylko możliwe."

„Drony reprezentują nowy typ pracowników tnących koszty, pracujących wśród nas i wykonujących prace, które kiedyś wymagały prawdziwych ludzi

"Wcześniej, niż większość się spodziewa, praca tak różnych zawodów, jak prawnicy, analitycy finansowi, lekarze, dziennikarze, księgowi, ubezpieczyciele czy bibliotekarze, może zostać częściowo lub całkowicie zautomatyzowana…"

(Ciekawe to jest w kontekście całkowitego podporządkowania się przedstawicieli tych zawodów rygorom pandemii - czytaj rygorom nakazów Schwaba wobec narodów świata).

„Technologia rozwija się tak szybko, że Kristian Hammond, współzałożyciel Narrative Science, firmy specjalizującej się w zautomatyzowanym generowaniu narracji, prognozuje, że do połowy lat 20. 90% wiadomości może być generowanych przez algorytm, a większość z nich bez interwencja człowieka (oczywiście poza konstrukcją algorytmu)”

(Jaka jest jakość informacji tak generowana można już obecnie zobaczyć włączając jakikolwiek strumień MSM (TVPInfo, TVN, Polsat... Nie ma tu niczego co jest ważne, są tylko ciekawostki i instrukcje dla ludu)).

„Przyszłość rzuci wyzwanie naszemu zrozumieniu, co to znaczy być człowiekiem , zarówno z biologicznego, jak i społecznego punktu widzenia”

„Technologie czwartej rewolucji przemysłowej nie przestaną stać się częścią otaczającego nas fizycznego świata - staną się częścią nas. Rzeczywiście, niektórzy z nas już czują, że nasze smartfony stały się przedłużeniem nas samych. Dzisiejsze urządzenia zewnętrzne - od przenośnych komputerów po zestawy słuchawkowe rzeczywistości wirtualnej - prawie na pewno zostaną wszczepione w nasze ciała i mózgi. Egzoszkielety i protezy zwiększą naszą siłę fizyczną, a postęp w neurotechnologii poprawi nasze zdolności poznawcze. Będziemy mogli lepiej manipulować naszymi własnymi genami i genami naszych dzieci. Rozwój ten rodzi głębokie pytania: Gdzie wyznaczymy granicę między człowiekiem a maszyną? Co to znaczy być człowiekiem?"

Z przyjemnością informuje, że „czujniki, przełączniki pamięci i obwody mogą być zakodowane w typowych ludzkich bakteriach jelitowych”, że „Smart Dust, macierze pełnych komputerów z antenami, z których każdy jest znacznie mniejszy niż ziarnko piasku, może teraz organizować wewnątrz ciała ” i że „ wszczepione urządzenia prawdopodobnie pomogą również w przekazywaniu myśli wyrażanych normalnie werbalnie przez „wbudowany” smartfon oraz potencjalnie niewyrażonych myśli lub nastrojów poprzez odczytywanie fal mózgowych i innych sygnałów”

"Schwab i Malleret przyznają, że Covid-19 jest „jedną z najmniej śmiertelnych pandemii, jakich świat doświadczył w ciągu ostatnich 2000 lat”, dodając, że „konsekwencje COVID-19 pod względem zdrowia i śmiertelności będą łagodne w porównaniu z poprzednimi pandemiami” 

Nowa nazistowska normalność Hitlera miała przetrwać tysiąc lat, ale runęła 988 lat przed terminem.

Tylko dlatego, że Hitler powiedział z całą mocą, że jego Rzesza przetrwa tysiąc lat, nie oznacza to, że tak się stało.

Tylko dlatego, że Klaus Schwab i Thierry Malleret i ich przyjaciele mówią, że wkraczamy teraz w czwartą rewolucję przemysłową, a nasz świat zmieni się na zawsze, nie oznacza to, że tak się stanie.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale