18 obserwujących
236 notek
121k odsłon
  382   0

Polskie NOP, o których nie usłyszysz w radiu i nie zobaczysz w TV

Na koncie FB Justyny Sochy znanej z organizacji Stop NOP można zobaczyć wpisy ludzi (lekarzy, przyjaciół i rodzin ofiar) opisujące krótko "kłopoty" ze zdrowiem Polaków, którzy przyjęli modne zastrzyki ze specyfikiem firm Pfizer, Moderna i innych zbawców ludzkości. Pozwolę sobie pokazać tutaj wybrane, bowiem FB długo nie będzie czekał z reakcją.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

A tutaj mamy pewien wpis, który mówi o poziomie intelektualnym niektórych osób zaszczepionych. Widać wyraźnie, ze niektóre osoby szczepią się aby pozbyć się kompleksów bycia kimś gorszym. Zresztą będąc kilka tygodni temu nad morzem w knajpce siadły dwie matrony i rozprawiały głównie o dobroci "szczepienia" i że dziwią się, że ludzie są tak głupi bo się nie "szczepią", i nie mogą wyjechać na wakacje, i dzięki temu już się nie boją, bo szczepionka  (dosłownie tak powiedziała jedna z nich) "poprawiła jej zdrowie".

image

Pani również odpowiedziała na sugestię, że zaszczepieni wydalają białko kolca, co jest niebezpieczne dla otoczenia:

image

NOP-y to również poronienia.

image

image


To tyle, oczywiście o wiele więcej można znaleźć pod linkiem u góry strony. Nie wybierałem kierując się jakimiś kryteriami, raczej są to wpisy wybrane losowo.

Wielu covidian w ogóle nie wierzy w niepożądane odczyny poszczepienne, lub mówią, że każda szczepionka MUSI mieć odczyn, bo organizm zaczyna walczyć. Jak zwał, tak zwał, niektóre organizmy przegrywają tę walkę.


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale