20 obserwujących
249 notek
126k odsłon
  227   0

Gladys - dziwo z Australii [wideo]


Transkrypcja po angielsku:

"I'm a bit tired of hearing people saying I don't know how to do my job properly and I think that's really mean. I remember being criticised, just remind everybody how criticised I was. That's NOT ACCEPTABLE.


I hope everybody likes staying at home, because we are going to go into lockdown FOREVER. Nobody can read stuff that's going on anywhere. We will have 2 million police officers staying at the corner of every street, to monitor EVERY SINGLE CITIZEN.


I'm really watching very closely, I hope this really will be devastating. We don't like to be heavy handed, but what we need to say today now is that if you leave home we will GIVE YOU A DEATH SENTENCE. Please know that you will be shot, in the face, and I HOPE IT'S PAINFUL. You are required to obey what we say when we say it, and if you don't, you can PREPARE TO DIE.


I've said from the outset, I don't care about your life and the life of those around you, I don't really give a shit. Uhm, the government is now about to announce what we call THE FINAL SOLUTION. We are inspired by history and realised we can very easily permanently GET RID of anyone thinking ILLEGAL THOUGHTS. We aim to have absolutely ZERO FREEDOM.


Follow the rules, or else you'll never be seen again. If you think you can live freely, under our very strict and harsh regime, I have news for you. If you even consider breaking the rules, I will PERSONALLY STAB YOU in the head and rip your guts out.


We have 24 hours surveillance of every single person in the community, we wanna cause anguish, hurt and suffering to as many citizens as possible. Everyday at 11 o'clock every citizen in this state must listen to me. This is THE FOURTH REICH and I will make sure that I never ever, EVER give up power till the day I die." - Gladys Berejiklian, 2021 (NSW - Nowa Południowa Walia).


Tłumaczenie maszynowe lekko poprawione:

"Jestem trochę zmęczona słuchaniem ludzi, którzy mówią, że nie wiem, jak prawidłowo wykonywać swoją pracę i myślę, że to naprawdę podłe. Pamiętam, jak mnie krytykowano, przypomnij wszystkim, jak mnie krytykowano. To jest NIEDOPUSZCZALNE.


Mam nadzieję, że wszyscy lubią siedzieć w domu, bo na zawsze zostaniemy zamknięci. Nikt nie będzie mógł czytać tego, co dzieje się gdziekolwiek. Będziemy mieli 2 miliony policjantów na rogu każdej ulicy, aby monitorować KAŻDEGO OBYWATELA.


Naprawdę obserwuję bardzo uważnie, mam nadzieję, że to naprawdę będzie niszczycielskie. Nie lubimy stosować ciężkiej ręki, ale to, co musimy dziś powiedzieć, to że jeśli opuścicie dom, wydamy na was wyrok śmierci. Proszę wiedzieć, że zostaniecie postrzeleni w twarz i mam nadzieję, że będzie to bolesne. Jesteście zobowiązani do przestrzegania tego, co mówimy, kiedy to mówimy, a jeśli tego nie zrobicie, możecie przygotować się na śmierć.


Od początku mówiłem, że nie obchodzi mnie twoje życie i życie tych wokół ciebie, naprawdę mam to w dupie. Uhm, rząd ma teraz ogłosić coś, co nazywamy ostatecznym rozwiązaniem. Zainspirowała nas historia i zdaliśmy sobie sprawę, że możemy bardzo łatwo trwale POZBYĆ SIĘ każdego, kto myśli NIELEGALNIE. Naszym celem jest absolutnie ZERO WOLNOŚCI.


Przestrzegaj zasad, albo nigdy więcej cię nie zobaczymy. Jeśli myślisz, że możesz żyć swobodnie, pod naszym bardzo surowym i ostrym reżimem, mam dla ciebie wiadomość. Jeśli nawet rozważysz złamanie zasad, osobiście wbiję ci nóż w głowę i wypruję flaki.


Mamy 24-godzinną obserwację każdej osoby w społeczności, chcemy sprawić przykrość, ból i cierpienie jak największej liczbie obywateli. Codziennie o godzinie 11 każdy obywatel w tym stanie musi mnie słuchać. To jest CZWARTA RZESZA i upewnię się, że nigdy, przenigdy nie oddam władzy aż do dnia mojej śmierci." - Gladys Berejiklian, 2021 r.


Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)"

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale