22 obserwujących
251 notek
129k odsłon
  322   2

USA. Zmarło 48 465 ludzi w ciągu 14 dni od zaszczepienia przeciw COVID-19

Tutaj można przeczytać artykuł w oryginale oraz obejrzeć wideo z wystąpienia adwokata Thomasa Renza. Wynika z niego, że średnio z powodu szczepionek przeciwko Covid-19 umierało ok. 230 "beneficjentów" "szczepionki" dziennie. To jest średnia, czyli na początku było ich kilka dziennie, a teraz musi ich być tysiąc dziennie aby średnia z całego okresu została ustalona na 230/dobę.

Tutaj mój wstęp:

Kiedyś "pomagałem" pisać pracę dyplomową pewnemu człowiekowi, który chciał zostać wykwalifikowanym pracownikiem ochrony. Ponieważ nie miałem wcześniej  do czynienia z tą dziedziną musiałem się zagłębić w lekturę i przeczytać nieco podręczników w tym przedmiocie. Największy nacisk w tych wszystkich podręcznikach kładziono na analizę ryzyka.

Wykwalifikowany ochroniarz, popularnie zwany "cieciem" musi znać pojęcie analizy ryzyka, umieć się tą analizą posługiwać i mieć wpojone zasady dobrej praktyki dotyczące ANALIZY RYZYKA.

A co się dzieje od 18 miesięcy w Polsce, w Europie, w USA, w Australii, w Azji? Co robi pan Premier Wszystkich Polaków. Tych zdrowych i tych chorych, z pejsem i lokiem, łysych i brodatych? Sztuka analizy ryzyka poszła w zapomnienie. Nikt nie kalkuluje czy ratując 10 ludzi przed śmiercią od COVID-19 a jednocześnie zabijając 150 osób (terapią, szczepionką, odebraniem postronnym pacjentom dostępu do służby zdrowia, odsyłaniem pacjentów z zapaleniem woreczka, jakiegokolwiek woreczka, do szpitala dla covidian gdzie się ich leczy respiratorem lub remsedivirem zgodnie z PROCEDURAMI dla szpitali covidowych), jest korzystne dla społeczeństwa czy nie. Liczy się zadowolenie tajemniczych zleceniodawców z umownego Davos.

A tu tezy z artykułu:


Prawnik Thomas Renz publikuje oszałamiające dane z nigdy wcześniej nie publikowanego systemu śledzenia urazów/śmierci poszczepiennych Dzięki informatorowi, który zgłosił się do prawnika Thomasa Renza, opinia publiczna po raz pierwszy widzi teraz twarde dane z największej dostępnej w USA bazy danych w celu zbadania wpływu COVID-19, w tym zgonów i obrażeń; System śledzenia CMS Medicare. 


Dane z systemu śledzenia Medicare pokazują, że 19 400 osób w wieku poniżej 80 lat zmarło w ciągu 14 dni od otrzymania szczepionki COVID-19. Ponadto zmarło 28 065 osób w wieku powyżej 80 lat w ciągu 14 dni od otrzymania szczepionki Covid-19.


Całkowita liczba obywateli amerykańskich, którzy zmarli w ciągu 14 dni od otrzymania szczepionki COVID-19, wynosi 48 465, zgodnie z twardymi danymi ujawnionymi w Medicare Tracking System.


W lipcu sygnalista prawnika Renza, pod groźbą kary za krzywoprzysięstwo, stwierdziła, że ​​oszacowała, że ​​co najmniej 45 000 osób zmarło od szczepionki Covid-19. USA Today Fact Checkers i inne usługi sprawdzające fakty twierdziły, że jest to „dezinformacja”. Dzisiejsze rewelacje utwierdzają, że „Inicjatywa Zaufanych Wiadomości” jest w rzeczywistości źródłem dezinformacji i propagandy, a sygnalista prawnika Thomasa Renza przez cały czas miał rację. Po udowodnieniu, że ponad 45 000 osób zmarło z powodu szczepionki przeciw COVID-19, prawnik Renz skierował swoją uwagę na liczbę osób, które są zabijane w amerykańskich szpitalach przez ustanowiony protokół Remdesiviru dr Anthony Fauci


Prawnik Renz jest również w posiadaniu danych dotyczących śmierci Remdesivir z systemu śledzenia Medicare, które zostały zatajone przez rząd naszym obywatelom. Dane Remdesivir ujawniają, że 7960 beneficjentów którym przepisano Remdesivir na Covid-19 zmarło. To jest 25,9%.


46% osób zmarło w ciągu 14 dni od leczenia Remdesivirem. Terapia Remdesivir została nakazana w szpitalach amerykańskich pod kierunkiem dr Anthony Fauci. Poważne zdarzenia niepożądane zgłoszono u 131 z 532 pacjentów, którzy otrzymywali Remdesivir. To jest 24,6%.


Prawnik Renz mówi: „To nasuwa pytanie… Dlaczego taki protokół obowiązuje w amerykańskich szpitalach? Czy wydaje ci się to „bezpieczne i skuteczne”?” Informatorki pielęgniarki RENZA  ujawniają dwupoziomowy system opieki w zależności od statusu szczepionki.


Pielęgniarki ujawniły mi, że zaszczepieni pacjenci otrzymują iwermektynę, która, jak udowodniono, leczy ludzi. Ale jeśli nie jesteś zaszczepiony, podają ci Remdesivir w nadziei, że umrzesz – powiedział adwokat Thomas Renz. Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale