6 obserwujących
33 notki
25k odsłon
733 odsłony

O tym jak Nawałka został pozostawiony na pastwę swojego rozumu.

Wykop Skomentuj16

Mam kolegę, który sam wybudował sobie dom. Nie, nie zaprojektował go, a kupił jakiś tani ogólnodostępny projekt, nawet go nie przerobił dla swoich potrzeb, tylko sam, ze szwagrem i kilkoma kolegami wzięli się za budowę. I co? Dom stoi. No może to nie jest dom, który przyćmi wspaniałością całą rzeszę (Rzeszę) innych domków, ale jest, można w nim mieszkać i żyć. Jest tylko jedna wada tego domku - mieszkańcy chcą aby był wspaniały. Krąży opinia na osiedlu, że ten domek to w rankingu wspaniałości to przyćmiewa inne domki i jest na szóstym miejscu. Bo ma wspaniały podjazd pod drzwi wejściowe i parę innych bajerów na których skupili uwagę oceniający ranking. Niestety ten domek się starzeje i choć jeszcze jest nowy, to kolega nie ma systemu umożliwiającego permanentną odnowę jego wspaniałości (pozornej, ale jednak). Pan kolega ostatnio postanowił poeksperymentować i okres przeznaczony na remonty i rozbudowę, przeznaczył na całkowite rozpieprzenie tego co było i wstawienie tego, czego nikt nie chciał. Efekt był widoczny w poniedziałkowy wieczór w godzinach od 20:45 do 22:30. Wszyscy to widzieli. 

Co to ma wspólnego z Nawałką? Niech każdy popatrzy na najsilniejszą drużynę świata, złożoną z najbardziej przeciętnych piłkarzy jakich może wydać matka Ziemia. Twórca owej drużyny nie traci czasu na wystawianiu składu złożonego w 90 % z nowych członków, lub nigdy nie grających w wyjściowej jedenastce. Twórca tej drużyny latami dokłada  po jednym/dwóch nowych zawodników, aby ich nauczyć współpracy z drużyną, a nie eksperymentuje z całkowicie nowym składem w nadziei, że z tej masy wyłoni się taki sam zespół jak pierwsza drużyna.

Panie Nawałka, spuścić pana z oka, to traci pan cenny czas. Nie ma tak wielu zgrupowań reprezentacji, aby można było trwonić je na fanaberie. 

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport