Alec Baldwin udzielił pierwszego wywiadu od wypadku na planie. Szczere wyznanie

Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons
Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons
Alec Baldwin przerwał milczenie. Po tragicznym wypadku na planie filmowym udzielił wywiadu dla ABC. Aktor mówił ze łzami w oczach.

Alec Baldwin długo milczał w sprawie tego, co stało się na planie filmu "Rust". W końcu przerwał milczenie i udzielił trwającego aż 80 minut. W rozmowie z Georgem Stephanopoulosem zapewniał ze łzami w oczach, że “nigdy nie wycelowałby broni w czyimś kierunku i nie pociągnąłby za spust”. Dodał też, że nie ma pojęcia jak doszło do tego, że ostra amunicja znalazła się na planie filmowym.

Tragedia na planie filmowym

W październiku Alec Baldwin przez przypadek postrzelił dwie osoby na planie filmowym, podczas kręcenia ujęć do produkcji "Trust". Nie żyje 42-letnia operatorka, ranny jest reżyser.

Zobacz: Sceny grozy na planie filmowym. Znany na całym świecie aktor zabił kobietę

Na pokazie przedpremierowym widać było, jak aktor jest w dalszym ciągu załamany nieszczęśliwym wypadkiem. Nie powstrzymało to jednak Stephanopoulosa przed zadawaniem trudnych pytań. Baldwin jednak szczerze na nie odpowiadał. Prowadzący przyznał na koniec, że mimo że w swojej karierze przeprowadził masę wywiadów, ten należy do najbardziej intensywnych.

Baldwin zdradził, że Halyna Hutchins była jego przyjaciółką, a kiedy zaczęły się zdjęcia do filmu byli razem na kolacji.

Jak dotąd aktor nie usłyszał żadnych zarzutów. Wyznał, że czuje się ofiarą w całej tej sprawie.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura