Gorące tematy:

7 obserwujących
87 notek
80k odsłon
212 odsłon

Trzaskowski czytał z promptera. Jego sztab odpowiedział zarzutem na zarzut

Wykop Skomentuj5

PO posługuje się bolszewickimi metodami. Krzyczy "biją", gdy sama okłada pałą. Posądza o podstawianie tłumu i czytanie z promptera a zrobiła to podczas "debaty" w Lesznie. Sztabowcy zwąchali trend: internet już się odwraca od PO. Młodzi intronizują Rafała na króla obciachu.

- Znamienny sms trafił do sieci. "Praca-briefing Trzaskowskiego w Szczecinie. (...)Stawka 50 zł netto" – informowała tuż po wystąpieniu kandydata liberałów i lewicy Fratria (portal w polityce.pl)

https://wpolityce.pl/polityka/508118-statysci-na-briefingach-trzaskowskiegoznamienny-sms-w-sieci

- Na briefingi Rafała Trzaskowskiego przychodzą opłaceni statyści? Arthur Kollner zamieścił na Facebook smsa, którego treść pozwala na postawienie takiego pytania.

- "Praca-briefing Trzaskowskiego w Szczecinie (8.07sr).Zb.16:00, pl.Solidarność. Praca 16:30-ok. 18:30. Stawka 50 zł netto całosc PLATNE PO PRACY. Zapis na nr 53 [dalej zamazane - przyp. red.] o tresci SWSZCZECIN PESEL IMIE NAZWISKO. Pz [pisownia oryginalna]" — brzmi treść sma, który udostępnił Arthur Kollner. 

- Czyżby Rafał Trzaskowski miał problem z zebraniem swoich zwolenników na briefingach? – pytano na serwisie braci Karnowskich. 

Niecałą godzinę wcześniej ukazała się na tym samym serwisie fotografia Trzaskowskiego kukającego na ekran telewizora z podpowiedziami:

"To zdjęcie już jest hitem! Trzaskowski w czasie odpowiedzi na pytania zerkał na... ekran. Również teraz wymagał wskazówek?"

- "Arena Prezydencka", czyli show na antenie TVN-u z udziałem Rafała Trzaskowskiego w roli głównej – relacjonowano zdziwienie internautów - okazało się widowiskiem bez większej historii. Uwagę zwraca jednak pewien detal, który, jak się okazało, cały czas towarzyszył kandydatowi KO na prezydenta. Jest nim… ekran".

"W sieci furorę robi zdjęcie, na którym Trzaskowski zerka w stronę niepozornego urządzenia ustawionego - tak, tak - pod sceną, pod lekkim skosem. Takie umieszczenie ekranu pozwala na ukradkowe niewinne spojrzenia w bok i korzystanie z wirtualnego wsparcia. Trzaskowski jak Kidawa-Błońska?"

- Czyżby Rafał Trzaskowski na ostatniej prostej kampanii postanowił wziąć przykład ze swoich partyjnych kolegów, którzy w kluczowych momentach decydowali się na korzystanie z promptera, czym narażali się na kpiny? – pytali młodzi z youtube'a. 

W kilka godzin później na falę śmiechu w sieci zareagował sztab Trzaskowskiego. Jak? Tak jak potrafi najlepiej: manipulacją, której powagę nadał także Salon 24 następującym tytułem:

"Debata w Końskich: Duda oskarżony o czytanie z promptera. "Żenująca ustawka" /"Nadal wrze po debacie w Końskich. Duda oskarżony o czytanie z promptera i podstawienie "zwykłych obywateli" (jeszcze bardziej jadowita wersja tytułu z czołówki)

Panowie/Panie z Salonu 24, wiecie równie dobrze jak my wszyscy - użytkownicy internetu, że Duda jest wielbiony przez zwykłych ludzi, nie potrzebuje płacić klakierom a mówi płynnie bez zająknięcia, bo mówi od serca i nie potrzebuje suflerów.

Postanowiliście puścić zniesławiającą plotkę sztabowców w ruch, bo PO i jej pomagierzy czują się pewni w pojedynku politycznym na plotkę i zniesławienie. 

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale