5 obserwujących
871 notek
218k odsłon
450 odsłon

Pożegnanie doktora Bingo

Wykop Skomentuj18

Strata niewielka. Jego komentarze to zazwyczaj "e" albo "bingo". Ale nie przeszkadzało mi to. W końcu jest wolność słowa nawet sprowadzająca się do jednej litery.

Kiedy kilka razy przyklasnął inwektywom, którymi mnie ktoś obrzucił, prosiłem, aby się z tego wycofał. Udawał "głupiego" na zasadzie: ale o co chodzi?

A chodzi o to, że ja banuję wyłącznie i jedynie tych, którzy używają pod moim adresem wyzwisk. Tym razem miarka się przebrała i żegnam krakowskiego uczonego, który doktorat zrobił jako członek PZPR, ale w Radiu Maryja jawi się jako wielce pobożny patriota. Żegnam towarzysza Sowińca za to, że wyzwał mnie od durniów patentowanych. To poziom dyskusji kloaczny. Ja nie obrzucam adwersarzy knajackimi epitetami i liczę na dokładnie to samo z ich strony. Nawet jeśli nie zgadzamy się w żadnym punkcie dyskusji czy sporu.

P.S. Ktoś ciekaw dlaczego mnie wybitny krakowski naukowiec tak obraził? Ano dlatego, że nie jestem zwolennikiem katolickiej hipokryzji głoszącej, iż o zmarłym mówimy dobrze albo wcale. Ja mówię co myślę bez względu na to, czy anioł czy też szubrawiec wyzionął ducha. Dlatego też nie zmierzam milczeć bądź dobrze mówić o Jaruzelskim, Hitlerze czy choćby zwykłym sadyście, który maltretował żonę w Pcimiu Dolnym. Tak samo nie mam zamiaru obłudnie milczeć albo sławić urzędnika-szkodnika Szyszkę. Niech mu ziemia lekką będzie, ale moja pamięć o tym jak mordował Puszczę Białowieską jest niezmienna. Czy to w czasach gdy żył i szkodził, czy to dziś gdy umarł, czy to za 3 miesiące, gdy już dawno będzie po pogrzebie.

W moim świecie nie umierają sami genialni, wspaniali, zdolni, wybitni i dobrzy.

Także na tym blogu, towarzyszu Sowiniec.


image

Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale