Eurokołchoz na pewno upadnie !
Praca czyni wolnym,od życia !
10 obserwujących
429 notek
199k odsłon
447 odsłon

Polska to bardzo dziwny kraj !

Wykop Skomentuj14

 Największym problemem jest występ Zenona Martyniuka i brak widowni sylwestrowej w TVN a tymczasem !

Zamieszki w Lipsku

Do rozruchów doszło natomiast w Lipsku, gdzie grupa 40-50 chuliganów podpaliła kontenery na śmieci i obrzuciła policjantów fajerwerkami i kamieniami. Kiedy mimo ostrzeżeń chuligani się nie uspokoili, policja użyła armatek wodnych. Do zamieszek doszło też w Bremie, gdzie starcie z policją zafundowało sobie ok. 50 chuliganów.

https://www.rp.pl/Polityka/180109979-Dwie-ofiary-smiertelne-sylwestra-w-Niemczech.html

 Sylwestrowa noc w Strasburgu i Berlinie była bardzo niespokojna. Doszło do zamieszek i podpaleń. W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne nagrania, które pokazują, jak świętowano nadejście 2020 roku.

Według francuskich mediów, w Strasburgu spłonęło więcej pojazdów niż rok wcześniej. Wzrosła także liczba rannych i aresztowanych osób. Z kolei "Le Figaro" wskazuje, że strażacy i policjanci byli celem fajerwerków. Większość z atakujących stanowiły małe grupy, często młodych, zakapturzonych osób.

https://dorzeczy.pl/swiat/125053/zamieszki-podpalenia-tak-witano-nowy-rok-w-strasburgu-i-berlinie.html

W noc sylwestrową w Lipsku doszło do zamieszek ulicznych. Odnotowano też przypadki napadów na kobiety i molestowania seksualnego - poinformowała niemiecka policja. Chuligańskie wybryki miały też miejsce we Francji. Według rozgłośni France-Bleu, podpalonych zostało co najmniej dwieście samochodów. To dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Do sieci trafiły nagrania, na których widać płonące auta.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-zamieszki-w-sylwestrowa-noc-w-niemczech-i-francji,nId,4238455#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

W Lipsku w noc sylwestrową doszło do zamieszek. Ciężko ranny został 38-letni policjant. Musiał być w nocy operowany. Z kolei w Berlinie uczestnicy zabawy rzucali petardami w policjantów, samochody i budynki. Doszło też do napaści na kobiety.

https://wiadomosci.wp.pl/sylwester-w-niemczech-zamieszki-w-lipsku-niebezpiecznie-tez-w-berlinie-6463100395841665a

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka