Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
35 obserwujących 51 notek 713790 odsłon
W kapeluszu Panama, 16 kwietnia 2017 r.

Salut do czapki czyli dać honor dla frajera

      Aż musiałem zalogować na znamienity Salon 24, po przeczytaniu że oficer powinien oddać cześć cywilowi np. takiemu Misiewiczowi, co nad jego modną uczesaną fryzurą parasol trzymał notabene oficer w stopniu kapitana, aby mu nie zmokła… hi hi

     To wam powiem farfocle i przedtem zapytam : Czy w górach byli ? Jak byli, to wiecie że jak szlaku mówicie do takiego samego farfocla jak Wy żółtocioby z torbami z Biedronki „ Cześć „ to odpowie. Ale jak spotkacie taternika albo alpinistę będącym czasami himalaistą, to Wam frajerzy na wasze wymuszone „ Cześć „ nie odpowie. Wiecie dlaczego tak jest frajerzy, bo każdy rasowy taternik czy też oficer nie gada z frajerami, po to by utrzymać swój oddech na odpowiednim tempie. Tak frajerzy, taka jest prawda !

 

     Korzystając z okazji, to życzę Pogody ducha w Święta i na Majówkę, wakacje oraz w życiu codziennym Wszystkim co mnie lubią albo wręcz nie cierpią. Alleluja !

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu _______________________________________________________ Pozwy sądowe: Na tą chwilę brak... _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • "likwidator WSI i szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego A. Macierewicz skutecznie rozprawił się...
  • Oglądałem ostatni odcinek " Ucha Prezesa " i scena ze znanym detektywem i znanym ministrem jest...
  • Niestety PUDŁO

Tematy w dziale