33 obserwujących
233 notki
434k odsłony
1302 odsłony

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki - czyżby najpodlejszy z podłych?

Wykop Skomentuj28

Gdy czyta się listę senatorów X kadencji, to trudno o tym składzie powiedzieć choćby jedno dobre słowo.

PiS - trzeci garnitur, w większości zupełnie nieznane nazwiska. 

SLD - analogicznie. 

PSL - Gorzej niż tragicznie. Michał Kamiński wystarczy, żeby siarczyście zakląć - taki wice-Giertych któremu w czasach gdy był w PiS-ie wyciągano neo-nazistowskie incydenty z młodości, co oczywiście uległo natychmiastowemu zatarciu, gdy tylko przeszedł do obozu PZPO (Polska Zjednoczona Platforma Opluwaczy) i zaczął się w tym pluciu na PiS wyróżniać, więc natychmiast z nazisty zamienił się w "autorytet". Kiedyś dosadnie powiedział w co zamienia się wszystko, czego Tusk się dotknie... po czym niebawem sam dał się "dotknąć". Mówiąc krótko: a fuj, jaki ch.j! 

"Niezależni" (czyli w większości ci, co z PO, tylko za bardzo "umoczeni", aby ich wystawić pod oficjalnym szyldem): Stanisław Gawłowski z zarzutami prokuratorskimi, Krzysztof Kwiatkowski z zarzutami prokuratorskimi - personifikacje myśli Neumanna, że im więcej zarzutów, tym lepiej, bo wyborcy PO się g.wno znają. 

PO: Krzysztof Brejza... i człowiekowi odechciewa się dalej czytać. 

Na uwagę zasługuje pokaźna reprezentacja "spadochroniarzy", co przeszli z PiS do PO, a później ewentualnie z PO do PSL: Michał Kamiński, Jan Filip Libicki, Kazimierz Michał Ujazdowski, Antoni Mężydło... W tym kontekście nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, gdy PO rzuca gromy, na rzekomo chcący przekupywać senatorów PiS (wystarczy, aby "odkupili" swoich ex... tylko po co PiS-owi taki balast). 

Reasumując: skład Senatu dobitnie pokazuje, że JOWy (o które niby tak zaciekle walczy Kukiz) to najgłupszy pseudo- (a w zasadzie anty-) demokratyczny pomysł pod słońcem - można być kreaturą z wyrokami, a wygrać z wybitnym naukowcem, bo się przykładowo startowało z zas.anej, czerwonej, platformianej Łodzi. 

Z tego oto bagna, niczym Mesjasz Platformy objawia się Tomasz Grodzki. Jego gwiazda rozbłyska niespodziewanie, gdy nagle "ujawnia" rzekomą "korupcję polityczną PiS". Oczywiście dowodów na nią nie podaje żadnych, ale to wystarczy, aby zostać Marszałkiem Senatu. Cóż, były w przeszłości organizacje, w których aby się "wykazać" trzeba było na początek zrobić coś niebywale podłego: zabić swoje ulubione zwierzątko, skatować bezbronnego człowieka itd... Jak widać, takie organizacje nadal istnieją. PO jest tego klasycznym przykładem. 

Zachwyt takich "towarzyszy", jak Sławomir Sierakowski z "Krytyki Politycznej" nad samym faktem, że Tomasz Grodzki wygłosił "orędzie" do narodu w TVP pokazuje, jak bardzo czerwona zaraza tęskni za czasami, kiedy PO miało do dyspozycji nie tylko "zaprzyjaźnioną telewizję i tę drugą", ale także zmonopolizowaną TVP. Ze swojej strony mogę im tylko nieśmiało przypomnieć, że nie uchroniło to PO przed przegraniem wyborów. Eksperyment ze stworzeniem neo-totalitarnego państwa, w którym propaganda miała być tak silna, że miała zastąpić rozbudowany aparat terroru (eksperyment opisany przeze mnie w artykule "Hańba wszech czasów") się nie udał. Cóż, pozostaje tylko mieć nadzieję, że i tym razem propagandyści PZPO tak przedawkują propagandę, że ludzie jak zwykle po przedawkowaniu zwymiotują toksynę. 

Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka