Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
74 obserwujących
2084 notki
2775k odsłon
409 odsłon

Niebieski ptaszek z gniazdkiem w haremie

Wykop Skomentuj28

Nie wiem, czy dzisiejsza młodzież zna znacznie określenia "niebieski ptak", więc wytłumaczę: chodzi o człowieka - mężczyznę - którego przedziałem boli od wstawania do pracy, więc żyje tak sobie jakoś. Niczym ptak niebieski. Zazwyczaj niebieskie ptaki mają sporo uroku osobistego (przynajmniej w młodym wieku), i potrafią oczarować płeć piękną lub piękniejszą, często bywają ulubieńcami pięknych pań, zazwyczaj potrafią być duszą towarzystwa.

Michał Sz., bez pracy, bez mieszkania, za to z pieniędzmi z jakichś szemranych zbiórek, to po prostu uosobienie niebieskiego ptaka. Zawsze twierdziłam, że zazdroszczę tym, którzy nie mają poczucia wstydu - zazwyczaj żyje im się doskonale, niczym pączek w maśle. Bycie niebieskiem ptakiem zawsze było czymś uwłaczającym w oczach normalnego człowieka, ale Michał Sz. pod tym wzlędem przerósł poprzednie pokolenia, że w dodatku jest jawnym bandytą, fizycznie atakującym ludzi i ich mienie i chwalący się tym. Kiedyś ludzie byli mądrzejsi i od niebieskich ptaków wymagali przestrzegania przynajmniej podstawowych zasad współżycia społecznego.

Natomiast żądania Michała Sz., by zamknąć go razem z kobitkami, to takie ... takie ... no, po prostu kwintesencja ptakoniebieskości! Facet i jego zaburzeni obrońcy, łącznie z Bodnarem, domagają się zamknięcia lisa w kurniku! Wyobrażam sobie te skargi więźniarek zamkniętych w jednej celi z młodym, jurnym, silnym i wyposzczonym byczkiem ... Że Michał Sz. tego chce, to mnie nie dziwi - Casanova też chciałby siedzieć w celi z kobietami, nie z mężczyznami. Ale żeby RPO, nawet tak fasadowy, jak Bodnar, żądał czego równie głupiego? ...

Niejaka Ela Kowalczyk spod znaku tęczowej szmaty napisała na TT stanowczą odezwę: "Należy walczyć, by osoby #LGBT w Polsce posiadały imunitet, jaki mają np. posłowie. tak by byle policjant na ulicy niemógł zaaresztować osoby LGBT. To powinno być naszym celem, to trzeba wy móc na rządzących.Takie prawo na m się poprostu należy.",

No właśnie. Jeśli temu nie postawimy tamie natychmiast, już, teraz, to te neohitlerowskie hordy pojutrze zwyczajnie zamkną w obozach dla nieprzystosowanych, a dzieci zabiorą do swoich legowisk, żeby je tam wreszcie swobodnie uczyć technik masturbacji i wyrażania zgody na seks!


https://twitter.com/ela13570902/status/1292405352852529154Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo