Blog
..to i piszę teraz, jak jest..
Docent zza morza
Docent zza morza Opieram się na znakach czasu
37 obserwujących 256 notek 344068 odsłon
Docent zza morza, 22 lutego 2017 r.

Multi kulti to samo zło...

4o lat multi kulti w Europie
4o lat multi kulti w Europie

Ostatnie rozruchy w stolicy Szwecji, ”tradycyjne” podpalenia samochodów we Francji na Nowy Rok oraz okazjonalne orgie buntu i zniszczenia – gdy tamtejsza policja zbyt brutalnie potraktuje kolejnego kolesia z getta… ataki w Niemczech na kobiety, czy coraz częstsze akty terroru - to nie bajki ani"prawicowe fake news", lecz rzeczywistość świata mieszańców – ludzi rozdartych między dwoma kulturami i cywilizacjami – tej własnej domu rodzinnego i tej oficjalnej kraju osiedlenia.

A przecież Mistrz Koneczny przestrzegał – ”Nie można być cywilizowanym na dwa sposoby”…

image

            "Między cywilizacjami nie może być syntez (bowiem sprzeczności między różnymi etykami są nie do pogodzenia), a próby dokonania takowych kończą się, bądź to zdominowaniem jednej cywilizacji przez drugą (najczęściej dominującą jest ta, która nakłada mniejsze obowiązki moralne), bądź też powstaniem acywilizacyjnej, niezdolnej do rozwoju, a często i przetrwania, mieszanki."

=> Feliks Koneczny Wiki

            "Nie ma syntez; są tylko trujące mieszanki. Cała Europa choruje obecnie na pomieszanie cywilizacyj; oto przyczyna wszystkich a wszystkich „kryzysów”.

 Jakżeż bowiem można zapatrywać się dwojako, trojako (a w Polsce nawet czworako) na dobro i zło, na piękno i szpetność, na szkodę i pożytek, na stosunek społeczeństwa i państwa, państwa i Kościoła; jakżeż można mieć równocześnie czworaką etykę, czworaką pedagogię?!

 Tą drogą popaść można tylko w stan acywilizacyjny, co mieści w sobie niezdatność do kultury czynu. Następuje kręcenie się w kółko, połączone ze wzajemnym zżeraniem się. Oto obraz dzisiejszej Europy!" "O wielości cywilizacyj", Wydawnictwo Antyk, Warszawa 2002, s. 365

Tamte słowa – z roku 1935!!! – mogłyby posłużyć za opis dzisiejszego stanu ”starej unii”.

Czyżby twórcy powojennej Europy byli aż takimi ignorantami?

A może jednak potajemnie czerpali z dorobku Konecznego - którego oficjalnie wyklęto - dobrze wiedząc co robią?

Bo przecież prawdziwym fundamentem zjednoczonej Europy jest paneuropejski program wymieszania ras znany jako Plan Coudenhove-Kalergi:

            "Istota planu Kalergi:

             W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje:

Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].

=> Plan ludobójstwa narodów Europy

Takie szatańskie wymieszanie narodów, tradycji, kultur i cywilizacji (czyli wymieszanie treści, wedle Anglo-Sasów definiujących "rasy") – obok zniszczenia rodziny i religii - stanowi kamień węgielny Nowego Porządku Swiata, czyli kolejnej mutacji komunizmu – polegającego przecież na centralnym zarządzaniem zasobami Ziemi przez ”prawdziwych bogów i władców tej planety” (wedle określenia b. premiera Izraela Menachema Begina).

image

image

Celem NWO jest podstępny holokaust naszej cywilizacji

i nie należy mieć co do tego nawet najmniejszych wątpliwości.

image


image

Bo prawdą jest, że nie wyleczy się choroby bez postawienia właściwej diagnozy.

A wojna przeciw nam toczona jest zgodnie z mottem Mossadu oraz chińskiego klasyka Sun Zi:

- "Wojny prowadzi się podstępnie".

image

Dzisiaj największą nadzieją na powstrzymanie tych zbrodniczych planów jest coraz wyraźniejsze budzenie się Amerykanów i Europejczyków, co już zaowocowało dojściem do władzy triumwiratu Trump-Orban-Kaczyński, którzy świadomie rozbijają kolejne fale imigranckiego tsunami.

=> Ten triumwirat to bicz na NWO?

image

P.S. A prezydent Trump poruszając w ubiegły piątek temat kłopotów sprawianych przez imigrantów w Europie, m.in. na przykładzie Szwecji i używając sformułowania ”wydarzenia ostatniej nocy” – dokonał przesadnego skrótu myślowego, bowiem odniósł się do reportażu telewizji Fox News na ten właśnie temat, faktycznie emitowanego ”ostatniej nocy”.

Coś wyraźnie zazgrzytało w sztabie prezydenta – bo przecież nie ogląda on całej amerykańskiej telewizji, ”jak leci”, tylko opiera się na informacjach współpracowników.

Ta niezręczność - ”bo przecież w Szwecji nic się ostatniej nocy nie stało” – posłużyła wszelakiemu lewactwu do niesłychanego politpoprawnego hejtu pod jego adresem – robiącego z niego chama, ignoranta i ćpuna.

No cóż – Szwecja była od wojny i nadal jest laboratorium NWO i to najpierw tutaj testuje się rozwiązania później narzucane jednoczącej się Europie. A ponadto szwedzcy politycy są dziś najbardziej lojalną wobec Georga Sorosa grupą w europarlamencie – "65% lojalnych wobec Sorosa"- Svenska politiker mest Soros lojala - a to przecież on w imieniu ”Rotszyldów” zarządza obecnie masową migracją do Europy.

=>  Dyktat "Rotszyldów"

Ale okazało się, że prezydent Trump ma jednak w sobie to coś, co czyni z polityka męża stanu - a mianowicie łut szczęścia - bo już w poniedziałek wybuchły zamieszki w Sztokholmie i policja musiała użyć broni (po aresztowaniu kolejnego gangstera w trakcie trwającej od pewnego czasu akcji ”psucia rynku” lokalnym dilerom).

image

Możnaby pomyśleć, że multikulturalizm zatriumfował w USA, gdzie ludzi wymieszano w wielkim tyglu i gdzie wszystkie"rasy" żyją sobie w "harmonii i pokoju". Tylko dlaczego nadal dochodzi tam do rozruchów na tle rasowym, a 320 milionów Amerykanów jest w pełni kontrolowanych przez sześciomilionową diasporę, stanowiącą niecałe 2% populacji?

imageSkomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Oj, koledzy, koledzy... Tak tu sobie zamaszyście dyskutujecie o wadze spraw religijnych, a tu...
  • @fgb Masz dzieci? A finansując ich rozwój, to masz wydatki, czy inwestujesz?
  • @bob24 Dzięki za dobre słowo, .

Tematy w dziale