Blog
Rychły detox ześlij im, Panie.
Docent zza morza
Docent zza morza A może analiza znaków czasu?
38 obserwujących 276 notek 359109 odsłon
Docent zza morza, 23 maja 2017 r.

Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11", ... itd

666 6 0 A A A

Zal niewinnych ofiar, ale czy można jeszcze powiedzieć coś nowego i odkrywczego o współczesnym terroryźmie?

Bo oto znów napisano nam WIELKIMI LITERAMI na ekranach telewizorów kto dokonał zamachu i dlaczego - uderzając 22. dnia miesiąca.

Ale my nadal niczego nie widzimy... bo nie nauczono nas wysoce symbolicznego języka, którym oni się posługują.

A wiedzę o poprzednich zamachach podpisanych w ten sposób to zebrałem tutaj -

=>  22 marca - krwawe piętno Illuminatów

Bo chodzi po prostu o dalsze zastraszanie zachodnich Europejczyków, by przyzwolili na dalsze przykręcenie im śruby - czyli dalsze ograniczenie zdobytych wcześniej praw i wolności - w imię "walki z terrroryzmem" oraz dla "zapewnienia bezpieczeństwa".

image

Ale mimo coraz bardziej drakońskich przepisów, mimo wszystkich uciążliwości stanu wojennego, mimo apatii społeczeństwa, mimo narastającego strachu i paraliżującego poczucia bezsilności - do dalszych zamachów i tak będzie dochodziło - i nasze wolności dalej będą ograniczane - aż w końcu nic z nich nie zostanie - i dopiero wtedy zamachy skończą się, bo już do niczego Grupie Trzymającej Władzę nie będą dłużej potrzebne...

image

Nam, po doświadczeniach komunizmu, powinno być dużo łatwiej dostrzec kierunek i konsekwencje tych przemian - bo z każdym zamachem coraz bardziej oddalamy się od wolności słowa i przekonań, by zamiast demokracji w końcu otrzymać "demokrację socjalistyczną" (gdzie stacją pośrednią jest dzisiejsza "demokracja liberalna" polegająca na coraz słabiej  kamuflowanej wojnie z tradycją, wiarą i rodziną oraz wszelką normalnością, a której fundamentem jest cenzura poprawności politycznej wykluczającej coraz więcej normalnych, zdroworozsądkowych poglądów)

A proces ten moglibyśmy szybciej i łatwiej dostrzec, gdyby pogrobowcy komunizmu nadal nie mącili nam w głowach.

image

Ale pozbawione naszych doświadczeń i dłużej"obrabiane" przez marksizm kulturowy społeczeństwa zachodnioeuropejskie są dziś praktycznie bezbronne wobec totalitaryzmu Nowego Porządku Swiata (NWO), bo nie rozumieją co się wokół nich dzieje.

A czeka nas to, co nam zaplanowali ideolodzy Szkoły Frankfurckiej

- bo "Zachód trzeba tak zdeprawować, by zaczął śmierdzieć"

- i doprawdy, trzeba dziś wysiłku, by nie poczuć smrodu i strachu paraliżujących "starą Europę"...

image

"1. Stworzenie “przestępstwa” rasizmu i praw przeciw tzw. mowie nienawiści.
2. Ciągłe zmiany w programach szkolnych, aby zwiększyć zamęt i dezorientację.
3. Propaganda masturbacji w szkołach, w połączeniu z 
homoseksualizacja dzieci i ich deprawowaniem za pomocą eksponowania pornografii w klasie.
4. Systematyczne podważanie autorytetu rodziców i nauczycieli.
5. Imigracja na wielką skalę, mająca zniszczyć tożsamość narodową i ułatwić wybuch przyszłych wojen.
6. Systematyczna promocja nadmiernego picia i używania narkotyków “rekreacyjnych”.
7. Systematyczna 
promocja zboczeń seksualnych w społeczeństwie.
8. Nierzetelny system prawny, z uprzedzeniami wobec ofiar przestępstw.
9. Uzależnienie od świadczeń państwowych.
10. Kontrola i totalne ogłupianie medialne
11. Zachęcanie do rozpadu rodzin.
12. Wszechobecny atak na chrześcijaństwo i opróżnianie kościołów."

=> Rozkład Europy od środka

P.S. Organizacja znana jako Państwo Islamskie (IS) to jedynie szyld do straszenia Europejczyków, (podobnie jak jej wcześniejsza mutacja, czyli Al-Kaida), bo ważniejszy jest ten, na czyje zlecenie ona działa i od kogo przyjmuje rozkazy.

image

=> FBI insider: Trump foiled another Israeli false flag operation

Zwróciliście uwagę na rejwach, jaki niedawno się podniósł - "nawet na Jamajce" - gdy prezydent Trump ostrzegł Rosjan o zamachu szykowanym przez IS na rosyjskie samoloty pasażerskie przez terrorystów szmuglujących bomby na pokład jako baterie laptopów? A "niezależne media" światowe i amerykańskie, jak jeden mąż,  zaczęły się nawet domagać postawienia Trumpa w stan oskarżenia. Dlaczego?

No cóż, chodziło nie tyle o te nieszczęsne baterie, ale o cały system przejmowania kontroli nad samolotami pasażerskimi i sterowania  nimi "na odległość", za pomocą wniesionego na pokład laptopa. A system ten został opracowany przez izraelski Unit 8200 - specjalną jednostkę do walki elektronicznej. No i wszystko się wydało...

image


P.S. 2 A gdy terror i terroryści zmiękczą nas w wystarczającym stopniu, to przerażonych i zagonionych do kąta wreszcie będzie nas można poddać zaplanowanej utylizacji - bo, zdaniem władców tej planety, 90% ludzkości nie jest im do niczego potrzebna - i ma nas być max. 500 milionów.

image

=> Plan globalnego ludobójstwa

(a pomnik ten powstał - oczywiście p-r-z-y-p-a-d-k-o-w-o ;-)  - 22.3 1980 roku)
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @osasunna Chłopie - gdzie ty masz rozum? Chyba że byłeś bezpośrednim benficjentem reżimu...
  • "Zółtym Kamizelkom brakuje spójnej ideologii, konstruktywnych postulatów oraz liderów."...
  • @kragen WIELKI WSTYD administracji S24, że ta notka nie wisi na czołowym miejscu SG. Może...

Tematy w dziale Rozmaitości