Blog
Detoksykację reszty daj nam Pa
Docent zza morza
Docent zza morza Bo studiuję znaki czasu...
37 obserwujących 263 notki 349677 odsłon
Docent zza morza, 23 maja 2017 r.

Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11", ... itd

654 6 0 A A A

Zal niewinnych ofiar, ale czy można jeszcze powiedzieć coś nowego i odkrywczego o współczesnym terroryźmie?

Bo oto znów napisano nam WIELKIMI LITERAMI na ekranach telewizorów kto dokonał zamachu i dlaczego - uderzając 22. dnia miesiąca.

Ale my nadal niczego nie widzimy... bo nie nauczono nas wysoce symbolicznego języka, którym oni się posługują.

A wiedzę o poprzednich zamachach podpisanych w ten sposób to zebrałem tutaj -

=>  22 marca - krwawe piętno Illuminatów

Bo chodzi po prostu o dalsze zastraszanie zachodnich Europejczyków, by przyzwolili na dalsze przykręcenie im śruby - czyli dalsze ograniczenie zdobytych wcześniej praw i wolności - w imię "walki z terrroryzmem" oraz dla "zapewnienia bezpieczeństwa".

image

Ale mimo coraz bardziej drakońskich przepisów, mimo wszystkich uciążliwości stanu wojennego, mimo apatii społeczeństwa, mimo narastającego strachu i paraliżującego poczucia bezsilności - do dalszych zamachów i tak będzie dochodziło - i nasze wolności dalej będą ograniczane - aż w końcu nic z nich nie zostanie - i dopiero wtedy zamachy skończą się, bo już do niczego Grupie Trzymającej Władzę nie będą dłużej potrzebne...

image

Nam, po doświadczeniach komunizmu, powinno być dużo łatwiej dostrzec kierunek i konsekwencje tych przemian - bo z każdym zamachem coraz bardziej oddalamy się od wolności słowa i przekonań, by zamiast demokracji w końcu otrzymać "demokrację socjalistyczną" (gdzie stacją pośrednią jest dzisiejsza "demokracja liberalna" polegająca na coraz słabiej  kamuflowanej wojnie z tradycją, wiarą i rodziną oraz wszelką normalnością, a której fundamentem jest cenzura poprawności politycznej wykluczającej coraz więcej normalnych, zdroworozsądkowych poglądów)

A proces ten moglibyśmy szybciej i łatwiej dostrzec, gdyby pogrobowcy komunizmu nadal nie mącili nam w głowach.

image

Ale pozbawione naszych doświadczeń i dłużej"obrabiane" przez marksizm kulturowy społeczeństwa zachodnioeuropejskie są dziś praktycznie bezbronne wobec totalitaryzmu Nowego Porządku Swiata (NWO), bo nie rozumieją co się wokół nich dzieje.

A czeka nas to, co nam zaplanowali ideolodzy Szkoły Frankfurckiej

- bo "Zachód trzeba tak zdeprawować, by zaczął śmierdzieć"

- i doprawdy, trzeba dziś wysiłku, by nie poczuć smrodu i strachu paraliżujących "starą Europę"...

image

"1. Stworzenie “przestępstwa” rasizmu i praw przeciw tzw. mowie nienawiści.
2. Ciągłe zmiany w programach szkolnych, aby zwiększyć zamęt i dezorientację.
3. Propaganda masturbacji w szkołach, w połączeniu z 
homoseksualizacja dzieci i ich deprawowaniem za pomocą eksponowania pornografii w klasie.
4. Systematyczne podważanie autorytetu rodziców i nauczycieli.
5. Imigracja na wielką skalę, mająca zniszczyć tożsamość narodową i ułatwić wybuch przyszłych wojen.
6. Systematyczna promocja nadmiernego picia i używania narkotyków “rekreacyjnych”.
7. Systematyczna 
promocja zboczeń seksualnych w społeczeństwie.
8. Nierzetelny system prawny, z uprzedzeniami wobec ofiar przestępstw.
9. Uzależnienie od świadczeń państwowych.
10. Kontrola i totalne ogłupianie medialne
11. Zachęcanie do rozpadu rodzin.
12. Wszechobecny atak na chrześcijaństwo i opróżnianie kościołów."

=> Rozkład Europy od środka

P.S. Organizacja znana jako Państwo Islamskie (IS) to jedynie szyld do straszenia Europejczyków, (podobnie jak jej wcześniejsza mutacja, czyli Al-Kaida), bo ważniejszy jest ten, na czyje zlecenie ona działa i od kogo przyjmuje rozkazy.

image

=> FBI insider: Trump foiled another Israeli false flag operation

Zwróciliście uwagę na rejwach, jaki niedawno się podniósł - "nawet na Jamajce" - gdy prezydent Trump ostrzegł Rosjan o zamachu szykowanym przez IS na rosyjskie samoloty pasażerskie przez terrorystów szmuglujących bomby na pokład jako baterie laptopów? A "niezależne media" światowe i amerykańskie, jak jeden mąż,  zaczęły się nawet domagać postawienia Trumpa w stan oskarżenia. Dlaczego?

No cóż, chodziło nie tyle o te nieszczęsne baterie, ale o cały system przejmowania kontroli nad samolotami pasażerskimi i sterowania  nimi "na odległość", za pomocą wniesionego na pokład laptopa. A system ten został opracowany przez izraelski Unit 8200 - specjalną jednostkę do walki elektronicznej. No i wszystko się wydało...

image


P.S. 2 A gdy terror i terroryści zmiękczą nas w wystarczającym stopniu, to przerażonych i zagonionych do kąta wreszcie będzie nas można poddać zaplanowanej utylizacji - bo, zdaniem władców tej planety, 90% ludzkości nie jest im do niczego potrzebna - i ma nas być max. 500 milionów.

image

=> Plan globalnego ludobójstwa

(a pomnik ten powstał - oczywiście p-r-z-y-p-a-d-k-o-w-o ;-)  - 22.3 1980 roku)
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Przypadek księdza Stryczka (jeśli stawiane zarzuty się potwierdzą) jest może zaskakujący...
  • Przypadek tego księdza jest może zaskakujący dla wiernych, ale w świetle znanych nam obecnie...
  • @GenekX Jaki ty jesteś monotematyczny, Gienek - tobie wszystko kojarzy się z jednym... Jak...

Tematy w dziale Rozmaitości