Blog
to i piszę teraz, jak jest...
Docent zza morza
Docent zza morza Miłośnik książek i historii
33 obserwujących 213 notek 309398 odsłon
Docent zza morza, 26 maja 2017 r.

„Bój to jest ich ostatni...” – czyli upadek wszystkich wrogów Polski


Proponuję zaopatrzyć się w popcorn, zimne piwo, chipsy albo co tam kto preferuje (może być  „imperialistyczna” whisky albo i  „sovjetskoje igristoje”, przecież mamy już pełny „pluralizm”????) – by wygodnie obserwować sobie ostatnie podrygi zwolenników „tenkraju”.

Pamiętajmy, że gdy Donek koncertowo przerżnął oba starcia wyborcze w 2005 roku – to wtedy Grupa Trzymająca Władzę (inaczej zwana Lożą Minus Pięć) zaproponowała mu „przejście na ciemną stronę mocy”, z czego skwapliwie skorzystał. Efektem było rozpętanie wojny „polsko-polskiej” – która po dwunastu latach bezapelacyjnie zostanie zakończona na wiosnę przyszłego roku.

Przez pewien czas wydawać by się mogło ludziom małej wiary, że partia zagranicy zwycięży obóz patriotyczny, definitywnie zmieniając Polskę w „tenkraj” – ale to Mistrz Adam miał rację, będąc lepszym znawcą duszy polskiej, niż pozornie dominujący ówczesny Salon (bo zażarta walka partii zagranicy z obozem patriotycznym toczy się u nas już od 300 lat i każde nowe pokolenie Polaków na nowo musi wykuwać swą tożsamość oraz zakres swej wolności):

image

Stosowna perspektywa pozwoli nam nabrać dystansu do antypolskiej histerii przedstawicieli partii zagranicy i wspierających ją zagranicznych mediów.

Bo kto za kilka miesięcy będzie jeszcze się ekscytował takimi „wiekopomnymi aferami”, jak maglowane dzisiaj:

  • „śmierć na wrocławskim komisariacie”
  • „Opole 2017”
  • „Caracale”
  • czy "zamach na niezależność sądownictwa"???

Czy ktoś będzie jeszcze za dwa miesiące pamiętał o tych „szalenie ważnych sprawach”? Będą one wtedy tak samo ważne dla rodaków, jak Trybunał Konstytucyjny, Ciamajdan albo „upadek demokracji” dzisiaj... Ale kiedyś, to hoho...

Bo wtedy na pewno będą bezustanie wałkowane – „nawet na Jamajce”!!! – całkiem nowe i podobnie rozdmuchane „straszne afery tego strasznego PIS-u”, które zostaną równie szybko zapomniane, zgodnie ze starą prawdą – „psy szczekają, a ...”

Bo rzeczywistość na szczęście nie składa sią wyłącznie z „faktów prasowych” – ale o poziomie i kalibrze „naszej” totalnej opozycji oraz jej zakulisowych doradców świadczy wiara w samobójczą strategię – im więcej kłamstw, tym lepiej.

A efektem są takie kabaretowe zapętlenia, jak „stanowisko Platformy w sprawie przyjmowanie uchodźców”...

image

image

image

I tak, Polacy mogą zapamiętać z Platformy jedynie „zęby i uśmiech Przewodniczącego”...

Ale to bezsilne miotanie się ujawnia krok po kroku siatkę "subtelnych" antypolskich powiązań – a więc notujmy je, aby naszych wrogów przynajmniej odciąć od naszych pieniędzy – bo jeśli już muszą – to niech nas atakują za swoje...

Co prawda „model biznesowy III RP” polegał na kupowaniu polskich przesiębiorstw za ich własne pieniędze, ale agonia III RP i jej nieuchronny upadek wysyłają do lamusa i ten arcyprzekręt.

Ale cała Polska nadal oplątana jest siatką pasożytniczych sieci, wysysających z nas soki i hamujących nasz rozwój.

image


Bo czy wolna Polska może tolerować takie wybryki, gdy z festiwalu filmowego publicznie finansowanego przez nas wszystkich, resortowe dziecko Kijowski (tak, z „tych Kijowskich”) ośmiela się wyrzucić film o ostatnim żołnierzu Rzeczypospolitej pt. „Wyklęty”:

Skandal: Kijowski wyrzuca "Wyklętego"

A imperium Michnika upada, gdy tylko temu „piewcy wolnego rynku” odcięto kroplówkę publicznych pieniędzy – bo nic u nas nie było dotąd takie, na jakie wyglądało – i należy się tylko cieszyć, że rząd Zjednoczonej Prawicy krok po kroku, przy potępieńczym wyciu dotychczasowych beneficjentów świata postawionego na głowie – po prostu przywraca nam wszystkim normalność.

By „tenkraj” wreszcie przestał być niemiecko-rosyjskim kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym

image

Na szczęście już do tego blisko, bo od przyszlego roku zaczyna się ZŁOTA POLSKA DEKADA – gdy wszyscy nasi wrogowie znacząco osłabną i otworzy się wspaniała dla nas koniunktura geopolityczna.

A decyzje zapadające w tym czasie będą miały dalekosiężne i bardzo dobre dla nas skutki. Wreszcie nasze położenie w sercu Europy – dotąd pomiędzy dwoma wielkimi łotrami – stanie się naszym atutem...

A gdy już pozbędziemy się kwaśniewsko-mazowieckiej konstytucji – to i uda się nam zreformować Polskę w kierunku jak najdalej od „tenkraju”.

Zatem wielki czas wziąć się do roboty...

image

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::„Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Critical Voice .............. Cytat z twojej ulubionej... "Wywiad Hansa Franka dla "Völkischer...
  • Critical Voice ............. A jakie roszczenia wobec Niemiec mogliby mieć Czesi? I o co...?
  • Czyli michniki - jak zawsze - postarały się maksymalnie nam zaszkodzić. Pozdrawiam Panią.

Tematy w dziale