Taki sobie
Zawsze warto być człowiekiem
13 obserwujących
314 notek
321k odsłon
239 odsłon

Pic na wodę: posłanka PIS "Łomża nie jest gotowa" i już jej wpis nie ma.

Wykop Skomentuj3

    W telewizji wszystko ładnie wygląda, są zamykane granicę, kwarantanny i sporo działań rządzących w walce z pandemią. Można dyskutować czy podjęte działania są przesadzone czy są one koniecznością ale nie można zarzucić rządowi że nic nie robi. Pozostaje jedynie pytanie na ile te wiadomości jakimi karmi nas telewizja jest realne a jak wygląda rzeczywistość?

    Była już posłanka PIS Beata Krynicka która obecnie pełni funkcje kierowniczą w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży ostro skrytykowała przekształcenie tej jednostki w szpital zakaźny. Nie ma sprzętu, nie ma odpowiedniego przeszkolenia ani personelu "to jak wysyłanie żołnierzy z pięściami na czołgi".

https://www.facebook.com/bernadetakrynickapl/videos/584357668819759/

https://www.wprost.pl/kraj/10306850/jestesmy-tak-nieprzygotowani-ze-to-glowa-mala-byla-poslanka-pis-o-sytuacji-w-lomzy.html

    Dzisiaj czytamy na salonie24 że mieszkańcy Łomży sprzeciwiają się tej decyzji

https://www.salon24.pl/newsroom/1027914,lomza-mieszkancy-nie-chca-by-ich-szpital-przyjmowal-tylko-chorych-na-koronawirusa


    Jaka jest reakcja rządzących na tą jak najbardziej trafną krytykę?

    Gowin twierdzi że Krynicka nie jest żadnym autorytetem i nie należy jej traktować poważnie

https://wideo.wp.pl/koronawirus-w-polsce-bernadeta-krynicka-odpowiada-na-zarzuty-jaroslawa-gowina-6489595944249473v

    Władze PIS zawieszają Krynicką za opisywanie sytuacji nie zgodnie z oficjalną wizją partii rządzącej

https://wiadomosci.wp.pl/bernadeta-krynicka-zawieszona-w-prawach-czlonka-pis-6489612516333185a

    Czytałem komentarze pod notką o protestujących mieszkańcach Łomży i już się zaczyna robić z nich opozycjonistów działaczy KOD i wszelkich innej maści wrogów ludu i jedynej słusznej partii rządzącej. I jedynie czekać jak to TVPis puści reportaż jak Krynicka była agentem KOD. Niestety ale PIS rządzi niewydolnymi i brudnymi standardami z czasów PRL.


    Wychodzą zaniedbania z lat poprzednich, nie tylko pis a całokształt IIIRP którą pis jest nierozerwalną częścią, ponieważ politycy tej partii od lat współdziałają w budowaniu państwa z dykty. Całkowita koncentracja na walce z sądami, opozycją i wsadzanie na stołki swoich wszędzie gdzie jest to możliwe spowodowało że nastal kryzys a my jesteśmy w ciemnej d... Dlatego też PIS tak boi się tej pandemii bo doskonale sobie zdaje sprawę zaniedbana i niedofinansowana służba zdrowia rozpadnie się jak zanotujemy nagły wzrost zachorowań. Nie pozostaje nic jak pozorowanie działań i odsuwanie odpowiedzialności czyli przenoszenie zakażonych z Białegostoku do nieprzygotowanej na to Łomży.

    Oto inny przypadek z Lublina grupy która wróciła z Włoch wśród których byli zarażeni

https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,25786084,byli-we-wloszech-prosza-sanepid-o-badania-od-srody-czekaja.html


    Niestety z wirusem nie wygra się propagandą i działaniami wydmuszkami które ładnie wyglądają ale są puste w środku. To nie jest tak że ktoś sobie pierdnie i powstanie nowy szpital zakaźny w Łomży, za taką decyzją muszą iść konkretne działania aby taką jednostkę przygotować i wyposażyć, inaczej taki szpital zamiast leczyć stanie się ogniskiem choroby. Pytanie jest co w tak nie przygotowanym Państwie da się obecnie zrobić? I na ile obecne działania są przemyślane i przygotowane a na ile jest to improwizacja jak w Łomży?


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka