7 obserwujących
223 notki
198k odsłon
  79   0

Chcemy Prezydenta ateistę, przeczącego własnym obietnicom?

Uważam, że podobnie jak Kidawa- marionetka Budki, ratującego ją przed kompromitującą niewiedzą, marionetką kolejnego suflera Nitrasa jest Trzaskowski. Nitras 3-krotnie poprawiał mu niepamięć bycia posłem, brania udziału w głosowaniu ustawy obniżającej wiek emerytalny, przeciw której głosował, a teraz jako kandydat ją popiera.

Tak wygląda ich zainteresowanie i wywiązywania się z obowiązków i obietnic, gdy za kandydatów na Prezydenta muszą myśleć podpowiadacze.

Program Trzaskowskiego, o którym za miesiąc zupełnie zapomni, przypomina ślepaki Grodzkiego- „zabójcze koperty” i blokady ustaw, w celu wsparcia Rafała Trzaskowskiego, nic nie reprezentującego kandydata do prezydentury,

Słowa obydwóch są tyle warte, co nicość konstrukcji, którą obaj prezentują w postaci nie tylko blokowania reform i służalczości wobec niemieckiego sąsiada, ale zgodą na sprowadzenie do Polski kilkunastu tysięcy egzotycznych uchodźców, nie asymilujących się ze społeczeństwem.

Fatalnie wygląda zarządzanie stolicą przez Prezydenta Trzaskowskiego, z nieremontowaną kanalizacją i wybijającymi z niej fekaliami w czasie ulew, niewydolną oczyszczalnią ścieków, nieczynną spalarnią odpadów, których pozostałości nieutylizowane podrzucane są do innych miejscowości, z trwałym zatruciem środowiska i wód gruntowych, blokowanie przez ratusz odszkodowań dla eksmitowanych warszawiaków, poszkodowanych prywatyzacją na podstawie sfałszowanych testamentów.

Bulwersujące jest finansowanie przez ratusz bojówek lewackich „antify" , szkolonych do bójek ulicznych, w tym atakujących niedawno legalny marsz "obrońców życia”.

Czy chcemy mieć Prezydenta RP, z powtórką stylu pracy Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego?

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale